Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2015, 10:53

autor: luckie

Mordheim: City of the Damned z dużą aktualizacją w Early Access

Najświeższa aktualizacja do Mordheim: City of the Damned wprowadza do gry nowy widok taktyczny, trzy mapy, garść dodatkowych przedmiotów i nie tylko. Obecnie ta strategia turowa w świecie Warhammera znajduje się w promocji na Steamie.

Walki w mieście Mordheim nabierają rumieńców - Mordheim: City of the Damned z dużą aktualizacją w Steam Early Access - wiadomość - 2015-06-03
Walki w mieście Mordheim nabierają rumieńców

Prace nad Mordheim: City of the Damned – komputerową adaptacją stołowej gry bitewnej osadzonej w uniwersum Warhammera – idą pełną parą. Strategia turowa studia Rogue Factor, dostępna od listopada 2014 roku w Steam Early Access, otrzymała właśnie szóstą dużą aktualizację (Phase 6). W oparciu o sugestie fanów, twórcy opracowali ulepszony widok taktyczny, pozwalający lepiej rozeznać się w sytuacji w mieście podczas walki i szybko przełączać się pomiędzy dostępnymi jednostkami. Jeśli chodzi o świeżą zawartość, wprowadzono trzy mapy – jedną o nazwie The Barracks oraz dwie generowane proceduralnie w lokacji The 2nd District, jednorazowe przedmioty (mikstury, bomby, itp.), a także jednostki bojowe, które można zwerbować do swojej armii. Więcej na temat nowości dowiecie się z poniższego filmu:

Aktualnie Mordheim: City of the Damned znajduje się w promocji na Steamie – do godziny 19:00 we czwartek grę da się kupić 33% taniej, tj. za 21,43 euro (ok. 89 zł). Pełna wersja produkcji ma się pojawić w czwartym kwartale 2015 roku.

  1. Testujemy Mordheim: City of the Damned - Warhammer Fantasy na mniejszą skalę
  2. Oficjalne forum gry Mordheim: City of the Damned