Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 17 marca 2017, 11:24

Mobilny Construction Simulator 2 ukaże się 23 marca

Firma Astragon i studio weltenbauer ogłosiły, że 23 marca do sprzedaży na iOS i Androida trafi gra Construction Simulator 2, która pozwoli wcielić się w szefa firmy budowlanej.

Specjalizująca się w cywilnych symulacjach firma Astragon coraz odważniej poczyna sobie na rynku mobilnym. Wydawca właśnie poinformował, że kolejna produkcja tego typu, zatytułowana Construction Simulator 2, zadebiutuje 23 marca tego roku w wersjach na systemy iOS oraz Android. Wypuszczono również nowy zwiastun.

Gra ukaże się w przyszłym tygodniu. - Mobilny Construction Simulator 2 ukaże się 23 marca - wiadomość - 2017-03-20
Gra ukaże się w przyszłym tygodniu.
CONSTRUCTION SIMULATOR 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: weltenbauer.
  2. Wydawca: Astragon
  3. Gatunek: symulator
  4. Platformy: iOS, AND
  5. Data premiery: 23 marca 2017 r.

Gra przeniesie nas do fikcyjnego amerykańskiego stanu Westside Plains. Gracze wcielą się we właściciela firmy zajmującej się konstrukcją budynków i dróg. W sumie czeka na nas sześćdziesiąt typów zleceń, wśród których nie zabraknie napraw, a cała zabawa rozgrywana będzie w dużym świecie o otwartej strukturze.

W Construction Simulator 2 otrzymamy możliwość pokierowania trzydziestoma sześcioma pojazdami. Autorzy uzyskali licencje tak popularnych producentów jak Caterpillar, Liebherr, Palfinger, Bell, STILL oraz ATLAS i każda maszyna ma drobiazgowo odtwarzać wygląd oraz osiągi rzeczywistego modelu.

Prace budowlane będziemy wykonywali własnoręcznie, kierując odpowiednimi pojazdami. Do tego dojdzie aspekt biznesowy, wymagający znajdowania odpowiedniej równowagi między przychodami a wydatkami. Poza zakupem nowych maszyn sporo środków wydamy także na ulepszanie oraz naprawy tych już posiadanych.

Za produkcję odpowiada niemieckie studio weltenbauer. Zespół ten opracował także wcześniejszą mobilną odsłonę serii, czyli Construction Simulator 2014. Autorzy obiecują, że wysłuchali opinii graczy na temat poprzedniej części i wiele z nowości, w tym dodanie robót drogowych oraz nowy interfejs sterowania pojazdami, jest odpowiedzią na prośby fanów.

  1. Oficjalna strona gry