Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 lutego 2023, 10:49

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Młot Thora i miecz świetlny w atrakcyjnej promocji Media Expert

W Media Expert pojawiła się promocja obejmująca licencjonowane gadżety z takich marek, jak Star Wars czy Marvel. Wśród nich znalazł się legendarny młot Thora – Mjolnir.

Źródło fot. HASBRO, grafika promocyjna
i

Tym razem Media Expert przygotowało interesującą ofertę skierowaną dla zapalonych kolekcjonerów. W promocji sieci elektromarketów znalazły się bowiem różnego rodzaju gadżety z franczyz, które na stałe zapisały się w historii popkultury. Coś dla siebie znajdą tutaj nie tylko fani Gwiezdnych wojen, ale również Kinowego Uniwersum Marvela. Licencjonowane produkty znanych marek z pewnością staną się ozdobą każdego domu i wzbudzą zachwyt odwiedzających. Musicie się jednak pospieszyć, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

Pamiętajcie również, że najniższa cena z ostatnich 30 dni uwzględnia również wcześniejsze promocje.

Zabawki kolekcjonerskie w Media Expert

HASBRO Mjolnir – młot Thora

Młot Thora i miecz świetlny w atrakcyjnej promocji Media Expert - ilustracja #1
Źródło: HASBRO, grafika promocyjna

Decydując się na kupno kolekcjonerskiej repliki Mjolnira wejdziecie w posiadanie jednej z najpotężniejszych broni w uniwersum Marvela. Replika młota, pierwotnie dzierżonego przez samego boga piorunów – Thora – posiada doskonale odwzorowane zdobienia oraz charakterystyczne pęknięcia powstałe na wskutek zniszczenia broni w filmie Thor: Ragnarok. Gadżet w skali 1:1 został wyposażony w efekty świetlne i dźwiękowe, przez co sprawdzi się nie tylko jako ozdoba Waszej półki, ale również niezbędny element każdego szanującego się cosplayera. Przekonajcie się, czy jesteście godni podnieść legendarnego Mjolnira. Wcześniej ta sztuka udała się tylko niewielkiemu gronu postaci z Kapitanem Ameryką (Avengers: Koniec gry) i Jane Foster (Thor: Miłość i grom) na czele.

Używając kodu ME17-020323, młot Thora zakupicie za 389,99 zł.

HASBRO młot Thora – Mjolnir w Media Expert

Pozostałe oferty na gadżety kolekcjonerskie w Media Expert

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej