Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 14 grudnia 2018, 11:45

autor: Aquma

Młody Spock i dużo akcji – zwiastun drugiego sezonu Star Trek Discovery

W sieci można już zobaczyć nowy trailer drugiego sezonu serialu science fiction Star Trek: Discovery. Materiał obfituje w akcję oraz sceny z udziałem Ethana Pecka w roli młodego Spocka.

Star Trek: Discovery powróci w styczniu. - Młody Spock i dużo akcji – zwiastun drugiego sezonu Star Trek Discovery - wiadomość - 2018-12-14
Star Trek: Discovery powróci w styczniu.

W serwisie YouTube pojawił się świeżutki zwiastun drugiego sezonu serialu Star Trek: Discovery. Materiał pokazuje młodego Spocka oraz dużo efektownej akcji. Wygląda też na to, że stawka będzie tym razem wyjątkowo wysoka – z fragmentów dialogów pomiędzy bohaterami można wyczytać, że fabuła tego sezonu skupi się na złowrogim „Czerwonym Aniele”, zagrażającym wszystkim istotom, jakie zamieszkują galaktykę.

Drugi sezon Star Trek: Discovery zadebiutuje w styczniu 2019 roku. W Polsce będzie można go oglądać na platformie Netflix. W produkcji wystąpią m.in. Sonequa Martin-Green (jako Michael Burnham), Doug Jones (Saru), Shazad Latif (Voq/Ash Tyler), Anthony Rapp (Paul Stamets), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Wilson Cruz (Hugh Calber) oraz Anson Mount (Christopher Pike). W Spocka wcieli się Ethan Peck.

  1. Star Trek: Discovery – platforma Netflix
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.