Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Microsoft Polska Press Release" 20 kwietnia 2020, 18:56

Microsoft prezentuje Limitowaną Edycję konsoli Xbox One X i kontrolera Xbox inspirowaną grą Cyberpunk 2077

Zestaw z konsolą Xbox One X w Limitowanej Edycji „Cyberpunk 2077” wyróżnia cybernetyczny design ze świecącymi w ciemności elementami graficznymi oraz ledowym podświetleniem laserowo grawerowanych paneli obudowy, inspirowany wzornictwem Night City.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Microsoft, producent konsoli Xbox One, prezentuje Limitowaną Edycję konsoli Xbox One X i kontrolera Xbox inspirowaną grą Cyberpunk 2077 autorstwa polskiego studia CD Projekt RED.

Microsoft prezentuje Limitowaną Edycję konsoli Xbox One X i kontrolera Xbox inspirowaną grą Cyberpunk 2077 - ilustracja #1

Zestaw z konsolą Xbox One X w Limitowanej Edycji „Cyberpunk 2077” wyróżnia cybernetyczny design ze świecącymi w ciemności elementami graficznymi oraz ledowym podświetleniem laserowo grawerowanych paneli obudowy, inspirowany wzornictwem Night City. Konsolę wyposażono w dysk twardy o pojemności 1TB, a zestaw poza konsolą Xbox One X w Limitowanej Edycji „Cyberpunk 2077” zawierać będzie kontroler bezprzewodowy Xbox w Limitowanej Edycji „Cyberpunk 2077” oraz pełną wersję gry „Cyberpunk 2077” w wersji cyfrowej do pobrania (gra dostępna od dnia premiery 17 września 2020 r.). Liczba egzemplarzy została ściśle ograniczona do 45000 sztuk. Szczegółowe informacje o dostępności i cenie zestawu zostaną podane w późniejszym czasie. Film prezentujący zestaw Xbox One X „Cyberpunk 2077” można obejrzeć na kanale Xbox Polska w serwisie

Kontroler bezprzewodowy Xbox w Limitowanej Edycji Cyberpunk 2077 wykorzystuje elementy wzornictwa zainspirowane pół-ludzką i pół-cybernetyczną postacią zapierającego dech w piersi Johnny’ego Silverhanda. Nowy kontroler jest kompatybilny ze wszystkimi wcześniejszymi urządzeniami z rodziny Xbox One i wykorzystuje 3,5mm wejście słuchawkowe stereo oraz technologię Bluetooth do gry na komputerach PC z Windows 10, tabletach, laptopach i urządzeniach mobilnych. Kontroler będzie również dostępny w zestawie z konsolą Xbox One X w Limitowanej Edycji „Cyberpunk 2077”, w czerwcu tego roku.