Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2023, 06:48

autor: Adrian Werner

Michael Madsen firmuje nowy gameplay z FPS-a Crime Boss

INGAME Studio wypuściło nowy zwiastun FPS-a Crime Boss: Rockay City. Pokazuje on rozgrywkę w jednej z misji oraz scenki przerywnikowe z udziałem Michaela Madsena i Kim Basinger.

Źródło fot. 505 Games
i

Do sieci trafił nowy materiał wideo z Crime Boss: Rockay City, czyli pierwszoosobowej strzelanki autorstwa zespołu INGAME Studio.

Filmik zawiera scenki przerywnikowe z udziałem takich aktorów jak Michael Madsen czy Kim Basinger. Najciekawszym jego elementem jest jednak fragment pokazujący, jak będzie wyglądała sama rozgrywka.

Materiał jest pierwszym z serii, która koncentruje się na zaprezentowaniu sylwetek bossów przestępczego świata występujących w grze. Ten odcinek pokazał postać graną przez Michaela Madsena, a w drugim wystąpi Vanilla Ice.

Przypomnijmy, że produkcja zmierza na pecety oraz konsole Xbox Series X, Xbox Series S i PlayStation 5. Wpierw, 28 marca tego roku, zadebiutuje wersja PC, a wydania na pozostałe platformy ukażą się w późniejszym terminie.

Pecetowe Crime Boss: Rockay City dostępne będzie, przynajmniej początkowo, tylko w serwisie Epic Games Store. W przedsprzedaży grę można kupić z 20-procentową zniżką za 135,20 złotego. W dniu premiery cena podskoczy do 169 złotych.

Rozgrywka w Crime Boss: Rockay City ma przypominać serię PayDay, choć większy nacisk położony zostanie na aspekt fabularny, a gameplay wzbogacą elementy roguelike. Możliwa będzie zabawa zarówno solo, jak i w trybie kooperacyjnym.

Warto na koniec wspomnieć, że będzie to debiutancki projekt INGAME Studio, ale ten czeski zespół założyli weterani branży, którzy wcześniej pracowali przy takich seriach jak Mafia, Vietcong, Hidden & Dangerous, Shadowgrounds, Dead Trigger czy ArmA.

  1. Crime Boss: Rockay City w Epic Games Store

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej