Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 kwietnia 2021, 11:29

Gwiazda Star Wars wystąpi w adaptacji stand-upu Berta Kreischera

Mark Hamill zaangażował się w kolejny ciekawy projekt. Aktor wystąpi u boku Berta Kreischnera w adaptacji jego skeczu.

Mark Hamill znowu zagości na wielkim ekranie. Aktor znany z Gwiezdnych wojen wystąpi u boku Berta Kreischnera w adaptacji jego skeczu. Jest nim popularny stand-up o porwaniu komika przez rosyjską mafię w okresie jego zagranicznych studiów. Według wytwórni Legendary, która zajmie się produkcją filmu, skecz został odtworzony w Internecie nawet 85 milionów razy. Jak widać, liczba ta przekonała firmę o potencjale tkwiącym w historii.

Film będzie nosić nazwę The Machine. Fabularnie będzie on de facto kontynuacją stand-upu. Historia osadzona zostanie bowiem 20 lat po porwaniu Kreischnera i jego ojca przez rosyjskich gangsterów. Wydarzenia te mają w jakiś sposób znów wpłynąć na życie obu bohaterów. Mark Hamill wcieli się właśnie w rodzica popularnego komika, który z kolei zagra samego siebie.

Reżyserią The Machine zajmie się Peter Atencio znany między innymi z komedii Keanu oraz serialu Key and Peele. Kreischner oraz Judi Marmel odpowiadają za produkcję. Twórcy opisują film jako połączenie Kac Vegas i Zdążyć przed północą. Nie wiadomo jeszcze, na kiedy przewidziano premierę produkcji.