Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 lutego 2019, 18:15

autor: Ender

Rozdajemy klucz do zamkniętej bety The Division 2

Udostępniamy klucz, który pozwoli Wam na wzięcie udziału w zamkniętej becie strzelanki Tom Clancy’s The Division 2. Skorzysta z niego pierwszych tysiąc osób. Testy odbędą się w dniach 7-11 lutego, zarówno na PC, jak i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Pod koniec stycznia informowaliśmy o szczegółach nadchodzących zamkniętych beta-testów strzelanki Tom Clancy’s The Division 2. Dowiedzieliśmy się wówczas, że gwarantowany udział w nich mają jedynie osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na grę. Mamy jednak dobrą wiadomość dla fanów serii, którzy do tej pory nie zdecydowali się na pre-order lub nie zdążyli z wysłaniem zgłoszenia. Dzięki zamieszczonemu poniżej specjalnemu kodowi pierwszych tysiąc osób będzie mogło w najbliższy weekend pobawić się z The Division 2. Klucz wystarczy zarejestrować w tym miejscu, a następnie wybrać odpowiadającą nam platformę sprzętową (PC, Xbox One lub PlayStation 4).

Tom Clancy’s The Division 2 klucz dostępu do zamkniętej bety:

BH7C-L3M3-3AKJ-3MR3

  1. Zarejestruj kod do bety

Testy rozpoczną się 7 lutego o godzinie 10 rano i zakończą się w tym samym czasie 11 lutego. Od dziś można już też ściągać klienta produkcji tak, by jak najszybciej i bez problemu rozpocząć zabawę w czwartek. Zaznaczmy, że pecetowa wersja Tom Clancy’s The Division 2 dostępna jest jedynie na platformach Uplay oraz Epic Games Store.

The Division 2 – zawartość zamkniętych beta-testów

  1. dwie główne misje – będzie można przejść je na trzech poziomach trudności (Story, Normal i Hard);
  2. pięć misji pobocznych i kilka dodatkowych aktywności w otwartym świecie;
  3. rozgrywki PvPvE w jednej z nowych Stref Mroku;
  4. starcia PvP w jednym trybie Konflikt – Skirmish.

The Division 2 zadebiutuje 15 marca na PC (tylko platformy Uplay i Epic Games Store), PlayStation 4 i Xboksie One. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (z napisami).

  1. The Division 2 – strona oficjalna
  2. Graliśmy w The Division 2 – gra dla fanów „jedynki”