Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 grudnia 2014, 11:51

autor: luckie

Małopolska Konferencja Produkcji Gier 2014 - weź udział w bezpłatnych warsztatach i wykładach

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką gamedevu do skorzystania z bezpłatnych warsztatów i wykładów w ramach Małopolskiej Konferencji Produkcji Gier 2014, które odbędą się w przyszły weekend na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Gamedev Students Association wydziału Fizyki Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego już po raz drugi organizuje Małopolską Konferencję Produkcji Gier. Wszystkich zainteresowanych tematyką tworzenia gier wideo zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach i wykładach zaplanowanych na przyszły weekend. Patronem wydarzenia jest serwis gry-online.pl.

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Małopolskiej Konferencji Produkcji Gier! - Małopolska Konferencja Produkcji Gier 2014 - weź udział w bezpłatnych warsztatach i wykładach - wiadomość - 2014-12-05
Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Małopolskiej Konferencji Produkcji Gier!

Dlaczego warto z nich skorzystać? Jeśli na poważnie siedzicie w temacie wirtualnej rozrywki, z pewnością zaciekawi Was możliwość podłubania przy silniku Unity3D w ramach specjalnych warsztatów. A może chcielibyście lepiej poznać tajniki wirtualnej rzeczywistości na przykładzie okularów Oculus Rift? To nie wszystkie atrakcje. Będziecie też mogli zaczerpnąć cennej wiedzy, jaką zaserwują branżowi eksperci, w tym nasz redaktor naczelny Łukasz Malik – udzieli on praktycznych wskazówek, jak dotrzeć ze swoją produkcją do mediów oraz zainteresować nią graczy.

  1. Małopolska Konferencja Produkcji Gier

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 13 grudnia 2014 roku w Krakowie, na wydziale FAIS UJ, przy ulicy Łojasiewicza 11. Jeśli macie ochotę skorzystać z całości lub chociaż części programu, zarejestrujcie się na stronie Konferencji – jest to konieczne ze względu na prosty fakt, że ilość miejsc jest ograniczona. Link do serwisu znajduje się powyżej. Oprócz możliwości rejestracji znajdziecie tam dokładny plan konferencji oraz wskazówki dojazdu.