Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 sierpnia 2020, 13:55

Magiczny The Rock snuje historię swego bohatera w Black Adam

W trakcie panelu na DC FanDome mogliśmy obejrzeć rysunkowy traser filmu Black Adam, w którym Dwayne Johnson opowiedział historię swojej postaci. Potwierdzono również, że na ekranie zobaczymy takich herosów jak Dr. Fate czy Hawkman.

W miniony weekend odbyła się wirtualna impreza DC FanDome. Najwięcej emocji wzbudziły nowe zwiastuny filmów oraz zapowiedzi gier, ale w trakcie wydarzenia odbyły się także mniej spektakularne, ale równie ciekawe panele poświęcone projektom, które są na wcześniejszym etapie realizacji. Jednym z nich był Black Adam, czyli kinowa produkcja, w której główną rolę zagra Dwayne „The Rock" Johnson.

Zdjęcia do filmu jeszcze nie ruszyły, więc nie pokazano tradycyjnego zwiastuna. Zamiast tego udostępniono krótki filmik rysunkowy, w którym wspomniany aktor snuje opowieść o historii swojej postaci.

Magiczny The Rock snuje historię swego bohatera w Black Adam - ilustracja #1
Na film poczekamy do końca przyszłego roku.

W materiale The Rock opowiada jak pięć tysięcy lat wcześniej Black Adam za pomocą magii próbował zaprowadzić porządek w krainie Kahndaq, ale stracił panowanie nad własnymi mocami i doprowadził do zniszczenia tego kraju. Za to przewinienie został uwięziony i z niewoli udało mu się wydostać dopiero w czasach współczesnych.

Filmik wart jest uwagi m.in. dlatego, że pokazuje, jak wyglądać będzie kostium Black Adama. Możemy także zobaczyć, że bohaterem, który go uwięził była ówczesna wersja Shazama.

Podczas panelu ujawniono również, że poza Black Adamem w filmie pojawi się grupa superbohaterów znana jako Justice Society of America, w skład której wejdą Hawkman, Dr. Fate, Cyclon oraz Atom Smasher. W ostatnią z tych postaci wcieli się Noah Centineo. Na razie nie ujawniono, jacy aktorzy zagrają pozostałych herosów z tej drużyny.

Black Adam ma trafić do kin 22 grudnia przyszłego roku. Warner Bros. chce, aby tytułowy antybohater stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci filmowego uniwersum wytwórni, więc możemy się spodziewać, że pojawi się także w innych produkcjach firmy.

  1. Oficjalna strona Warner Bros.