Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2017, 11:31

autor: Góral

Mafia III - dodatek Stones Unturned ukaże się 30 maja

Studio Hangar 13 poinformowało, że Niedokończone sprawy (Stones Unturned) - drugie rozszerzenie fabularne do gry Mafia III - ukaże się 30 maja.

Poznaliśmy datę premiery dodatku Niedokończone sprawy (Stones Unturned) do gry Mafia III. Drugie fabularne rozszerzenie ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 30 maja. W produkcji będziemy musieli zmierzyć się z dawnym rywalem, jeszcze z czasów wojny w Wietnamie, który pojawi się w naszym mieście. W zadaniu pomoże nam agent CIA John Donovan, a podczas przygody odwiedzimy kilka niewidzianych wcześniej lokacji (dom towarowy, kryjówka, restauracja oraz wyspa). Deweloperzy zdradzili też, że będziemy mogli skorzystać ze wsparcia snajperskiego, pojeździmy nowym pojazdem z karabinem zamontowanym na pace oraz otrzymamy kolejne bronie.

Niedokończone sprawy w skrócie:
  • drugi dodatek fabularny do gry Mafia III;
  • ukaże się 30 maja;
  • wraz z nim otrzymamy nową historię, bronie, pojazd i kilka innych atrakcji.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w najnowszą Mafię, to od kilku tygodni możecie to zrobić dzięki udostępnionej wersji demonstracyjnej. Ukazała się ona pod koniec marca wraz z pierwszym fabularnym dodatkiem, zatytułowanym Gaz do dechy! (Faster, Baby!). Studio Hangar 13 planuje wypuścić jeszcze jedno większe rozszerzenie – Znak czasów (Sign of the Times). Będziemy musieli w nim rozwiązać zagadkę serii rytualnych morderstw. Projekt ukaże się w lipcu.

Mafia III - dodatek Stones Unturned ukaże się 30 maja - ilustracja #1
  1. Oficjalna strona gry Mafia III
  2. Mafia III - kompendium wiedzy