Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 lipca 2020, 10:20

autor: AlexB

Letnia wyprzedaż w PS Store wystartuje już wkrótce

22 lipca, czyli już jutro, wystartuje Letnia wyprzedaż gier w PlayStation Store. W jej ramach będzie można zakupić w obniżonych cenach mnóstwo gier i dodatków do nich w wersjach przeznaczonych na konsolę PlayStation 4.

Firma Sony przyzwyczaiła nas już do tego, że w PlayStation Store zawsze można znaleźć jakieś większe promocje. Ostatnia, nosząca nazwę Lipcowe oszczędności, potrwa do 23 lipca. Natomiast dzień wcześniej, czyli 22 lipca, wystartuje kolejna oferta – Letnia wyprzedaż. Podczas jej trwania będziecie mogli zakupić mnóstwo cyfrowych wersji gier w wydaniach na PlayStation 4 oraz rozszerzeń do nich z rabatami sięgającymi 60%. Szykuje się zatem kolejna doskonała okazja, by uzupełnić swoją kolekcję tytułów.

Letnia wyprzedaż w PS Store wystartuje już wkrótce - ilustracja #1
Gotowi na Letnią wyprzedaż w PlayStation Store?

Niestety jak na razie nie wiemy, do kiedy potrwa Letnia wyprzedaż w PlayStation Store, ani jakie konkretnie produkcje zostaną objęte tą promocją. Wszystko będzie jasne jutro. O konkretach nie omieszkamy Was poinformować w kolejnej wiadomości.

  1. PlayStation Store – strona główna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach