Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2013, 08:33

Letnia ofensywa Company of Heroes 2. Top 10 Steam (16 - 22 czerwca)

Company of Heroes 2 było w ubiegłym tygodniu najchętniej nabywanym tytułem w popularnej usłudze elektronicznej dystrybucji Steam. Zobacz jakie jeszcze tytuły cieszyły się popularnością graczy.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedajacych się gier w usłudze elektronicznej dystrybucji Steam w minionym tygodniu.

Na kontynuację Company of Heroes wielu graczy już od dawna ostrzyło sobie ząbki i choć niektórzy z nich z pewnością zaznajomili się z trybem wieloosobowym w otwartej becie, to pewną niewiadomą pozostawał tryb kampanii dla jednego gracza. Jutro nastąpi oficjalna premiera gry i wszystko będzie jasne. Nieprzekonanych być może przekona nasza recenzja.

Warto zwrócić także uwagę na małą perełkę o nazwie Mark of the Ninja. Dwuwymiarowa skradanka już nie pierwszy raz oferowana była w bardzo atrakcyjnej przecenie, więc kto się do tej pory nie skusił niech żałuje.

1.

Company of Heroes 2

2.

Dead Island: Riptide

3.

The Elder Scrolls V: Skyrim

4.

Dead Island GOTY

5.

Crusader Kings II Collection

6.

Kerbel Space Program

7.

Total War: ROME II

8.

Mark of the Ninja

9.

Planetary Annihilation

10.

ArmA III

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Company of Heroes 2

Company of Heroes 2