Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 grudnia 2022, 15:02

Laptopy w świątecznie niskich cenach w Media Markt

Z okazji nadchodzących świąt Media Markt prowadzi promocyjną ofensywę. W internetowej ofercie sklepu znajdziemy okazje na laptopy i inne elektroniczne sprzęty.

Źródło fot. Unsplash
i

Już jutro Mikołajki, a potem pozostaje tylko odliczać dni do świąt Bożego Narodzenia. Sklepy internetowe wiedzą, że to okres, w którym wiele osób chce kupić nowe produkty – czy to na prezent, czy do własnego użytku. Media Markt wystartowało więc z nową akcją – Let’s Go! Ho ho ho, w ramach której możemy w promocyjnych cenach kupić elektroniczny sprzęt, taki jak laptopy.

Promocje na prezenty w Media Markt

Laptop PEAQ Classic C151V-2G856P FHD Pentium Silver N5030/8GB/256GB SSD/INT/Win11H

Przed zakupem laptopa zawsze musimy odpowiedzieć sobie na jedno ważne pytanie – do czego ma on nam służyć? Powyższy reprezentant przenośnych komputerów jest urządzeniem kierowanym do mniej wymagających klientów, którzy nie szukają produktu do grania w najnowsze wychodzące produkcje. Laptop PEAQ Classic sprawdzi się w zwykłych codziennych zadaniach – pracach biurowych, oglądaniu multimediów, surfowaniu po Internecie czy nauce.

Laptop PEAQ Classic C151V-2G856P FHD Pentium Silver N5030/8GB/256GB SSD/INT/Win11H za 1599 zł

Elektryczna deskorolka MANTA MSB9014L

Często przemieszczasz się po mieście i poszukujesz czegoś, co usprawni taką podróż? Albo po prostu chcesz poszpanować bądź lubisz zażyć trochę sportowej aktywności? W takim razie może zainteresować Cię elektryczna deskorolka marki Manta. Pozwoli ona osiągnąć prędkość do 12 km/h i na jednym naładowaniu pokonasz na niej maksymalnie 15 km.

Elektryczna deskorolka MANTA MSB9014L za 689 zł

Inne promocje na prezenty w Media Markt

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Krzysztof Lewandowski

Krzysztof Lewandowski

Pisanie w sieci zaczął na portalu GameExe.pl w wieku 14 lat. Najpierw recenzował książki, ale na tym nie poprzestał i na różnych portalach internetowych oceniał gry, filmy, seriale czy komiksy. Zainteresowania pchnęły go na studia – dziennikarstwo i filologię polską realizowane na UKSW i UW. Tam napisał m.in. pracę dyplomową poświęconą współczesnej roli czarno-białego kina. W GOL-u pracuje od sierpnia 2021 r. Pisze newsy i artykuły oraz recenzje gier, filmów i seriali. Najbardziej podobają mu się motywy surrealistyczne i nieliniowe RPG-i, a jego ulubionym dziełem pozostaje „Rękopis znaleziony w Saragossie" Jana Potockiego. Jest autorem artykułu naukowego „Dynamika internetu a zachowania językowe" opublikowanego w książce „Relacje w cyberprzestrzeni”. Współtworzył słownik nazw miejscowych warszawskiej dzielnicy Wawer. Próbował sił z wierszami, ale w przyszłości wolałby napisać powieść z baśniowymi elementami i na epicką skalę.

więcej