Tylko 2 tygodnie dzielą nas od powrotu kosztownego thrillera szpiegowskiego od Prime Video. Twórcy pokazali zwiastun nowych odcinków.
Po Pierścieniach Władzy drugim najdroższym serialem Prime Video jest thriller Citadel z Priyanką Choprą Jonas i Richardem Maddenem, którego budżet urósł do 300 mln dolarów po dokrętkach. Produkcja miała być początkiem dużego szpiegowskiego uniwersum, które jednak szybko zostało anulowane po tym, jak zapadła decyzja o tym, aby dwa spin-offy Citadel, Diana i Honey Bunny, zakończyć po pierwszych sezonach.
Drugiego doczekała się wyłącznie główna seria, czyli Citadel, i obejrzymy go na Prime Video już 6 maja. Tego dnia ukaże się wszystkie siedem odcinków, więc widzowie od razu będą mogli przysiąść do seansu całości, bez czekania na premiery kolejnych epizodów.
Poniżej możecie obejrzeć zwiastun drugiego sezonu Citadel, którym twórcy się podzielili.
W Citadel śledzimy działania Masona Kane'a, Nadii Sinh i Bernarda Orlicka, elitarnych agentów ze zniszczonej przez Manticore legendarnej agencji. Gdy pojawia się nowe przerażające zagrożenie, cała trójka zostaje ponownie wciągnięta do akcji i musi zrekrutować nowy zespół agentów, aby rozpocząć misję obejmującą cały glob. Ich zadaniem jest powstrzymanie spisku, który może zmienić losy ludzkości. Druga odsłona Citadel ma nawiązywać do Diany i Honey Bunny, czyli spin-offów.
Poza anulowaniem wspomnianych spin-offów, ponoć zapadła również decyzja o wstrzymaniu planów dotyczących innych produkcji z tego uniwersum, jak seria, której akcja rozegrałaby się w Meksyku. Na razie cała uwaga jest skoncentrowana na drugim sezonie Citadel, który widzowie wkrótce będą mogli obejrzeć na Prime Video.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
Serial:Cytadela(Citadel)
premiera: 2023dramat, kryminał, akcja
Nowy sezon Sezonów: 2 Odcinków: 7
Cytadela to serial science fiction wyprodukowany dla platformy Amazon przez braci Russo (Avengers: Koniec gry) oraz Patricka Morana. Akcja tytułu skupia się na perypetiach kilku postaci, których losy cały czas się przeplatają. Mamy chociażby mężczyznę cierpiącego na amnezję, starającego się dowiedzieć czegoś o swojej przeszłości. Wszyscy bohaterowie zostają wciągnięci w groźną, szpiegowską intrygę. W produkcji, zapowiadanej na jeden z najdroższych seriali w historii, wystąpili m.in. Priyanka Chopra Jonas, Richard Madden, Stanley Tucci, Caoilinn Springall, Timothy Busfield, Gianni Calchetti oraz Chizoba Ikwueke. Zdjęcia kręcono m.in. w Birmingham.
1

Autor: Edyta Jastrzębska
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.