Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 grudnia 2017, 08:40

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Konkurs świąteczny 2017 – wyślij kartkę i wygraj atrakcyjne nagrody

Zapraszamy Was do corocznego konkursu na własnoręcznie wykonaną pracę o tematyce świątecznej. Rozdamy Wam aż 15 zestawów z nagrodami ufundowanymi przez firmy: Cenega, Wootbox, Techland, Microsoft i Sony.

Konkurs świąteczny GRYOnline.pl na stałe wpisał się w bożonarodzeniową tradycję naszego serwisu. Co roku prosimy Was o przygotowanie różnorakich prac związanych z najmilszym okresem w roku i co roku zaskakujecie nas swoją kreatywnością. Mamy nadzieję, że nie inaczej będzie tym razem.

Do dnia 27 grudnia wystarczy przesłać na adres redakcji własnoręcznie wykonaną pracę o tematyce świątecznej, by ubiegać się o upominki (przygotowaliśmy 15 różnych zestawów). Gry i gadżety zawarte w paczkach zawdzięczacie firmom Cenega, Wootbox, Techland, Microsoft i Sony.

Zasady

1. Aby ubiegać się o którąś z nagród należy przesłać na adres redakcji własnoręcznie wykonaną pracę w temacie świątecznym (kartka, rzeźba, wyszywanka, maskotka lub inna forma jaka przyjdzie Wam do głowy).

2. Tematyka pracy ma nawiązywać do świąt Bożego Narodzenia, Świętego Mikołaja, czy innych aspektów świątecznych w połączeniu z tematem gier, postaci z gier lub redakcją serwisów gry-online.pl/tvgry.pl.

3. Stawiamy na miniaturyzację, precyzję wykonania i pomysł. Prace można przesyłać w dwóch formatach:

  • Prace płaskie – mogą mieć maksymalny rozmiar A4 (21x29,7 cm) – muszą się zmieścić do koperty o zbliżonym rozmiarze (np. bąbelkowa F16 tj. 24x35 cm). Prace płaskie mogą być składane i mieć wypukłe elementy – ważne żeby całość zmieściła się do koperty.
  • Prace przestrzenne – muszą zmieścić się do pudełka o maksymalnym rozmiarze 20x20x20 cm.

4. Praca musi zawierać dokładną ksywkę z portalu GRYOnline.pl oraz wyraźnie oznaczoną wybraną platformę sprzętową (PC, Xbox lub PlayStation), bo to ona determinuje, jaką podstawową grę dostaniecie. Kliknij tutaj aby założyć darmowe konto GRYOnline.pl. Ksywkę i nazwę zestawu należy umieścić bezpośrednio na pracy (najlepiej w formie wydrukowanej kartki przyklejonej np. do spodu lub rewersu dzieła). Zgłoszenia, w których ksywka została np. umieszczona na kopercie, jest napisana niewyraźnie lub nie zawiera wybranej paczki, nie będą brane pod uwagę.

5. Prosimy nie tworzyć pracy używając materiałów łatwo brudzących (pastele, duża ilość brokatu) lub mogących ulec uszkodzeniu w transporcie.

6. Prace należy wysłać na adres redakcji, muszą dotrzeć do naszego biura do 27 grudnia 2017 roku. Data stempla pocztowego nie będzie brana pod uwagę. Prosimy wziąć pod uwagę obciążenie poczty i firm kurierskich w okresie świątecznym i wysłać zgłoszenie z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie przyjmujemy prac dostarczanych osobiście.

7. Jedna osoba może przesłać jedną pracę.

8. Zgłoszenia należy przesłać na adres:

GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16a 30-126 Kraków

9. W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia -> Zgody (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie dla mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)”;
  • poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia -> Zmień swoje dane;.

10. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych, jednak w przypadku wygranej gry oznaczone ratingiem PEGI 18 otrzymają wyłącznie osoby pełnoletnie (weryfikacja na podstawie danych z profilu gry-online.pl).

Nagrody

W zależności od wybranej platformy sprzętowej, w paczce NA PEWNO znajdować się będzie Wootbox (zestaw różnych gadżetów o określonej tematyce, np. Gwiezdne wojny, Halloween) itd., a także gra:

  • W przypadku PC – Football Manager 2018
  • W przypadku Xboksa One – Injustice 2
  • W przypadku PlayStation 4 – The Evil Within 2

Oprócz tego do paczek dorzucamy kilka z wymienionych niżej gadżetów lub gier:

  1. PlayStation 4 - 3 kubki z gry The Evil Within 2, 2 koszulki z gry Ni No Kuni, 5 breloków z gry Assassin’s Creed: Origins, czapka Sonica, koszulka Pro Evolution Soccer 2018, koszulka Assassin’s Creed: Origins, bluza Assassin’s Creed: Origins, koszulka Gran Turismo.
  1. Xbox One – 2 koszulki Forza Motorsport 7, medalion z gry Injustice 2, koszulka z gry Injustice 2, 5 breloków z gry Assassin’s Creed: Origins, komiks Tekken, 5 smyczek z logotypem Xboksa, notes Injustice 2, 2 koszulki Assassin’s Creed: Origins, zegarek Pro Evolution Soccer.
  1. PC – puzzle z gry World of Warships, gra Seven, 8 różnych gier z wydawnictwa Dobra Gra Plus, 7 różnych gier z wydawnictwa SeriaDay1, American Truck Simulator z dodatkiem. Minecraft: Story Mode – Sezon 2, Agents of Mayhem i Filary Ziemi.

UWAGA! Z racji tego, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować wymienionych wyżej gier i gadżetów dla każdego laureata, nie macie absolutnie żadnych gwarancji, że interesujące Was przedmioty znajdą się w Waszej paczce (nie dotyczy to oczywiście wytłuszczonych gier i Wootboksów). Paczki będą składane losowo. NIE MA możliwości ubiegania się o konkretny gadżet w paczce, dlatego nie przesyłajcie próśb dotyczących tego tematu.

Wyniki zostaną ogłoszone 28 grudnia 2017 roku do godziny 15:00 w wątku z komentarzami pod tą wiadomością. Nagrody zostaną wysłane na nasz koszt do 14 dni roboczych od dnia ogłoszenia wyników na adres w profilu na www.gry-online.pl powiązany z ksywką z pracy konkursowej.

Życzymy dobrej zabawy przy tworzeniu prac i nie możemy doczekać się pierwszych przesyłek!

Wootbox to marka skierowana do geeków, fanów gier komputerowych, komiksów czy filmów. Co miesiąc otrzymujecie pudełko zawierające pięć produktów na licencji m.in. takich marek jak: Stranger Things, The Legend of Zelda, The Simpsons, Dragon Ball Z czy Star Wars. Wszystko to za ułamek rynkowej ceny tych gadżetów. Szczegóły tutaj.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.