Komentarze do wiadomości: Konferencja Google na GDC 2019 z udziałem Ubisoftu i id Software

Forum Inne Gry
Dodaj komentarz
14.03.2019 14:16
1
odpowiedz
Raziel__PL
37
Centurion

Ja się tylko boję że wyjdzie z tego kolejna "ekskluzywna" platforma, która będzie wymagała kolejnego sprzętu / kolejnego launchera.
Tym sposobem wszyscy znów rozdrabniają rynek, co mogę się założyć spowoduje powrót piractwa do łask. Już to widać na przykładzie usług strumieniowych, jest ich za dużo to i piractwo idzie w górę.
I żeby nie było, ja sam nie piracę, ale też nie opłacam tych wszystkich usług strumieniowych bo to jest za duży koszt w skali miesiąca. A do gier mam PC / PS4 i też nie mam zamiaru brać kolejnej konsoli żeby pograć w jakieś gry których inaczej nie będę mógł uruchomić.

14.03.2019 14:50
Ambitny Łoś
2
odpowiedz
1 odpowiedź
Ambitny Łoś
198
Cthulhu

@Raziel__PL - Testy Project Stream były robione w Chrome, więc nowej konsoli na pewno nie będzie potrzeba. Co najwyżej dla wygody, nie zdziwię się jak na przykład pad od Google będzie sercem operacji działającym na przykład z urządzeniami które mają Chromecasta. Ale jestem pewien że normalnie zadziała też z każdym innym padem.

14.03.2019 15:46
2.1
Raziel__PL
37
Centurion

No ale właśnie o to mi chodzi, kolejny abonament do opłacenia. Bo mogę się założyć że będą na tym ekskluzywne tytuły.

Forum Forum Inne Gry
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl