Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "NVIDIA Press Release" 18 lutego 2015, 14:57

Kolejne hity w usłudze NVIDIA GRID

Proces osiągnięcia 40 tytułów w usłudze GRID rozpoczęliśmy w zeszłym tygodniu niezależną grą zręcznościową Brothers: Tale of Two Sons, zdobywcą wielu wyróżnień Gra Roku 2013.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Serwisy Netflix i Spotify zrewolucjonizowały sposób w jaki możemy cieszyć się filmami i muzyką. GRID oferuję tę samą wygodę i różnorodność oferty, którą może zaoferować tylko chmura obliczeniowa. NVIDIA uruchomiła usługę gier na żądanie GRID, 18 listopada 2014 roku, z biblioteką 20 gier. Właśnie zmierzamy osiągnąć podwojenie tej liczby (40 tytułów).

Już na premierę usługi zapragnęliśmy zaoferować użytkownikom urządzeń z rodziny SHIELD różnorodne gry, więc w bibliotece znalazły się takie tytuły klasy AAA jak Borderlands 2 i Dead Island, a także sporo klasyków jak np. Brutal Legend.

Kolejne hity w usłudze NVIDIA GRID - ilustracja #1

Od tego momentu dodawaliśmy nowe gry każdego tygodnia. Hity, jak Batman: Arkham Origins. Gry dla młodszych graczy z serii LEGO. Jeszcze więcej klasyków, jak Psychonauts. Użytkownicy podpowiedzieli nam, że chcieliby więcej gier typu indie i odpowiedzieliśmy na te prośby takimi cenionymi tytułami jak Stacking i Revolver 360 RE:Actor.

Proces osiągnięcia 40 tytułów w usłudze GRID rozpoczęliśmy w zeszłym tygodniu niezależną grą zręcznościową Brothers: Tale of Two Sons, zdobywcą wielu wyróżnień Gra Roku 2013. Dzisiaj do Saints Row: The Third dołącza na urządzeniach z rodziny SHIELD wysoko oceniana gra Saints Row IV. Tytułem numer 39 będzie Alan Wake, a numer 40 to Metro: Last Light Redux.

Podsumowując, Saints Row IV, Alan Wake i Metro: Last Light Redux dopełniają listę 40 gier w usłudze NVIDIA GRID, która to będzie jednym z głównych bohaterów konferencji GDC (Game Developers Conference) w San Francisco.