Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2013, 12:39

autor: Adrian Werner

Kolejne gry zaakceptowane przez Steam Greenlight (m.in. Assetto Corsa, DreadOut, Stonehearth i GunZ 2)

Firma Valve opublikowała nową listę gier zaakceptowanych na Steam dzięki usłudze Greenlight. Tym razem wśród szczęśliwych produkcji znalazł się m.in. symulator jazdy Assetto Corsa, horrory DreadOut i The Forest, przygodówka Ether One oraz sandboksowy RTS Stonehearth.

Obiecujący symulator wyścigów Assetto Corsa to jeden z tytułów zaakceptowanych przez Steam Greenlight. - Kolejne gry zaakceptowane przez Steam Greenlight (m.in. Assetto Corsa, DreadOut, Stonehearth i GunZ 2) - wiadomość - 2013-06-15
Obiecujący symulator wyścigów Assetto Corsa to jeden z tytułów zaakceptowanych przez Steam Greenlight.

Studio Valve opublikowało listę kolejnych siedmiu tytułów, które dostaną się na serwis Steam dzięki głosom oddanym przez użytkowników na usłudze Greenlight. Tym razem sukcesy odniosły:

  1. Assetto Corsa
  2. DreadOut
  3. Ether One
  4. GunZ 2: The Second Duel
  5. Stonehearth
  6. The Forest
  7. Heaven Benchmark

Należy oczywiście pamiętać, że zaakceptowanie przez Greenlight nie oznacza, że gry te trafią na Steam już jutro. Prawie wszystkie znajdują się bowiem wciąż w produkcji. Jedynie Heaven Benchmark i GunZ 2: The Second Duel mają już są sobą premiery, więc możemy się spodziewać, że w miarę szybko pojawią się na serwisie studia Valve.

  1. Steam Greenlight – strona oficjalna

Warto na koniec dodać, że to drugi zestaw, który skorzystał z ulepszonego procesu akceptacji przez Greenlight. Jego głównym celem jest przyśpieszenie tempa zatwierdzania nowych tytułów.