Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 sierpnia 2021, 12:29

Kindle Paperwhite w promocji na Amazon.de [Aktualizacja: Oferty ponownie dostępne]

W niemieckim oddziale Amazonu można obecnie w niższych cenach zakupić czytniki e-booków Kindle Paperwhite 4. Najtańsze warianty sprzętu zakupimy za mniej niż 400 zł.

W niemieckim oddziale Amazonu trwa właśnie promocja na czytniki e-booków Kindle Paperwhite 4. Dzięki nim ten wysokiej jakości sprzęt zakupimy nawet o 50 euro taniej.

Kindle Paperwhite 4 jest idealnym wyborem dla fanów książek. Czytnik ten wyposażony został w 6-calowy ekran o rozdzielczości 300 ppi i możliwości regulacji jasności, wodoodporność klasy IPX8 oraz pojemną baterię. Jednocześnie sprzęt zachowuje niewielką wagę i kompaktowość. W czasie akcji zakupicie wersje z pamięcią 8 GB lub 32 GB.

Kindle Paperwhite 4 w Amazon DE

  1. Czytnik e-booków Kindle Paperwhite 8GB WLAN (niebieski, wersja z reklamami) – 69,99 euro (ok. 328 zł)
  2. Czytnik e-booków Kindle Paperwhite 8GB WLAN (szary, wersja z reklamami) – 79,99 euro (ok. 375 zł)
  3. Czytnik e-booków Kindle Paperwhite 32GB WLAN (szary, wersja z reklamami) – 109,99 euro (ok. 516 zł)
  4. Czytnik e-booków Kindle Paperwhite 32GB WLAN (szary, wersja bez reklam) – 129,99 euro (ok. 610 zł)

UWAGA! Nie wszystkie produkty prezentowane na Amazonie mogą być wysyłane do Polski. Poniżej staramy się zamieszczać tylko produkty z dostępną wysyłką do kraju nad Wisłą, ale przed ewentualnym zakupem warto się co do tego upewnić samemu. Najłatwiej jest to sprawdzić, logując się w serwisie. Jeśli na swoim koncie klienta macie wprowadzony polski adres jako główny, na stronie produktu pojawi się informacja na czerwono, jeśli produkt nie może być wysłany do Polski.

Ponadto w przypadku zakupu gier komputerowych należy liczyć się z możliwością, że dany tytuł może zawierać wyłącznie niemiecką wersję językową. Ceny mogą się nieznacznie różnić od tych zaprezentowanych poniżej. Na stronie sklepu towary mają podaną cenę z naliczonym 19-procentowym niemieckim podatkiem. Przy zakupie do Polski zamiast tego dodany zostaje podatek 23%. Poniższe ceny uwzględniają już tę zmianę.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.