Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2017, 11:20

autor: Góral

Kiedy recenzja Zeldy i Switcha?

W ostatnich dniach większość zagranicznych portali zajmujących się grami wideo opublikowała recenzje konsoli Nintendo Switch i gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Wyjaśniamy, dlaczego u nas nie ma jeszcze tego typu materiałów.

Kiedy recenzja Zeldy i Switcha? - ilustracja #1

Dziś odbyła się światowa premiera konsoli Nintendo Switch. Niestety w naszym serwisie nie znajdziecie jeszcze ani recenzji sprzętu, ani testów jej gier, w tym The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Dlaczego? Cóż, odpowiedź jest dość prosta – Polska nie jest dla Nintendo tak ważnym krajem jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy itd. W związku z tym odpowiadająca w naszym kraju za dystrybucję sprzętu i oprogramowania „Ninny” czeska firma ConQuest entertainment dopiero zaczęła wysyłać materiały do mediów. Krótko pisząc, nie otrzymaliśmy przed premierą ani urządzenia, ani gier.

Oczywiście ogranie takiej Zeldy i dokładne przetestowanie Switcha trochę zajmie, więc recenzji należy spodziewać się najwcześniej w przyszłym tygodniu. Niewykluczone też, że w przyszłości znajdziecie u nas trochę więcej materiałów związanych z grami na platformy Nintendo, gdyż zamierzamy poświęcać nieco więcej uwagi tej firmie. Tak czy siak, postaramy się szybko nadrobić zaległości.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.