Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2017, 11:20

autor: Góral

Kiedy recenzja Zeldy i Switcha?

W ostatnich dniach większość zagranicznych portali zajmujących się grami wideo opublikowała recenzje konsoli Nintendo Switch i gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Wyjaśniamy, dlaczego u nas nie ma jeszcze tego typu materiałów.

Kiedy recenzja Zeldy i Switcha? - ilustracja #1

Dziś odbyła się światowa premiera konsoli Nintendo Switch. Niestety w naszym serwisie nie znajdziecie jeszcze ani recenzji sprzętu, ani testów jej gier, w tym The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Dlaczego? Cóż, odpowiedź jest dość prosta – Polska nie jest dla Nintendo tak ważnym krajem jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy itd. W związku z tym odpowiadająca w naszym kraju za dystrybucję sprzętu i oprogramowania „Ninny” czeska firma ConQuest entertainment dopiero zaczęła wysyłać materiały do mediów. Krótko pisząc, nie otrzymaliśmy przed premierą ani urządzenia, ani gier.

Oczywiście ogranie takiej Zeldy i dokładne przetestowanie Switcha trochę zajmie, więc recenzji należy spodziewać się najwcześniej w przyszłym tygodniu. Niewykluczone też, że w przyszłości znajdziecie u nas trochę więcej materiałów związanych z grami na platformy Nintendo, gdyż zamierzamy poświęcać nieco więcej uwagi tej firmie. Tak czy siak, postaramy się szybko nadrobić zaległości.