Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 kwietnia 2018, 14:55

Jumanji 3 rzuci wyzwanie Gwiezdnym wojnom

Poznaliśmy przybliżony termin premiery trzeciej odsłony serii Jumanji. Film wytwórni Sony Pictures z Dwaynem Johnsonem, Kevinem Hartem, Jackiem Blackiem i Karen Gillan zadebiutuje w grudniu 2019 roku.

Po tym, jak The Rock pokusił się o (nie)oficjalną zapowiedź trzeciej odsłony cyklu Jumanji, nie musieliśmy długo czekać na zabranie głosu przez wytwórnię Sony Pictures. Firma potwierdziła wcześniejsze rewelacje Dwayne’a Johnsona, a do tego ujawniła przybliżony termin premiery. Film trafi do kin w grudniu 2019 roku (dzięki, MovieWeb).

Gwiazdy Jumanji bez chwili wytchnienia – kontynuacja trafi do kin pod koniec 2019 roku. - Jumanji 3 rzuci wyzwanie Gwiezdnym wojnom - wiadomość - 2018-04-25
Gwiazdy Jumanji bez chwili wytchnienia – kontynuacja trafi do kin pod koniec 2019 roku.

Informację ogłosił podczas konwentu CinemaCon 2018 Tom Rothman, szef Sony Pictures. Termin premiery nie jest przypadkowy – Jumanji: Przygoda w dżungli zadebiutowało w multipleksach 20 grudnia ubiegłego roku i był to strzał w dziesiątkę. Produkcja odnotowała 956 milionów dolarów przychodu, w efekcie stając się drugim najbardziej kasowym hitem w dorobku wytwórni (po Skyfall, które przyniosło 1,1 mld dol.). Sony Pictures jest na tyle pewne sukcesu Jumanji 3, że w ogóle nie przejmuje się ustaloną na 20 grudnia premierą dziewiątego epizodu Gwiezdnych wojen.

W następnej części Jumanji możemy spodziewać się powrotu gwiazd Przygody w dżungli, czyli Dwayne’a „The Rocka” Johnsona, Kevina Harta, Jacka Blacka i Karen Gillan. Nic nie wskazuje również na jakieś drastyczne zmiany w zakresie ekipy twórców – reżyserem pozostanie Jake Kasdan, a za fabułę odpowiadać będzie duet scenarzystów Jeff Pinker i Scott Rosenberg.

Mimo początkowych kontrowersji (plan stworzenia nieoczekiwanego sequela ogłoszono niedługo po śmierci Robina Williamsa, gwiazdy pierwszego Jumanji z 1995 roku), produkcja odniosła ogromny sukces. Przypominamy, że Welcome to the Jungle przedstawia losy czworga nastolatków wessanych do przypadkowo znalezionej gry komputerowej, gdzie każdy z nich odgrywa rolę innego bohatera.

  1. Oficjalna strona Jumanji: Welcome to the Jungle

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej