I to właśnie największy problem DC, brak spójności obsady. Ledwie 2 lata temu konkurencję zmiótł Phoenix jego rolą w Jokerze. A teraz tworzą kolejnego jokera mimo planów nakręcenia Joker 2 z Joaquimem. Ile można
Też liczyłem na to że Joaquin pojawi się w Batmanie ale niestety czasy akcji się nie zgadzają.
Phoenix to najlepszy Joker bez dwóch zdań, jako jedyny pokazał wewnętrzne problemy jakie trawią tę postać, a jego gra aktorska zmiata pozostałych na luzaku.
Wyjątkiem był Heath, który też bardzo dobrze zagrał ale jego legenda była zboostowana nagłą śmiercią i otoczką poświęcenia dla roli.
Ale przecież była mowa o tym, że Joker Phoenixa nie ma nic wspólnego z Batmanem Pattinsona.
PS
Obydwa filmy nie maja nic wspolnego z "glownymi" filmami DC.
@ Edziek
Skad wzieliscie pomysl, ze osobny film maja wrzucic do jakiegokolwiek Batmana?
Niczego i tak by ta scena nie zmieniła. Patrząc na dokumenty, które Batman podaje Jokerowi, nie jestem w stanie nawet stwierdzić, w którym momencie miała by się ona pojawić.
Jedyne co, to rozwiewa już na 100% wątpliwości, kto był w celi na końcu filmu. Ja po cichutku liczyłem na TwoFace ze względu na blizny na twarzy. Bo co jak co, ale tak pokiereszowanego Jokera jeszcze nie było.