Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2017, 03:11

autor: Adrian Werner

Jagged Alliance powróci dzięki THQ Nordic

Firma THQ Nordic zamierza wskrzesić Jagged Alliance, czyli jedną z najlepszych serii taktycznych turówek. W sieci pojawiła się już oficjalna strona, ale na konkrety będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Z niecierpliwością czekamy na oficjalną zapowiedź gry. - Jagged Alliance powróci dzięki THQ Nordic - wiadomość - 2017-12-08
Z niecierpliwością czekamy na oficjalną zapowiedź gry.

Mamy dobre wieści dla fanów taktycznych turówek. Szykuje się powrót jednej z najlepszych marek tego typu. W sieci pojawiła się bowiem oficjalna strona nowej odsłony cyklu Jagged Alliance. Na razie nie ma tam żadnych informacji. Nie znamy tytułu gry, jej dewelopera, ani planowanej daty premiery. Wiemy jedynie, że projekt finansuje firma THQ Nordic i ma on zostać zapowiedziany już wkrótce.

Marka Jagged Alliance zaliczyła w tej dekadzie dwa powroty za sprawą Jagged Alliance: Back in Action z 2012 roku i wydanego dwa lat później Jagged Alliance: Flashback. Obie produkcje okazały się jednak dużymi rozczarowaniami. Tym razem jednak możemy liczyć na bardziej udany comeback, gdyż finansowanie projektu przez THQ Nordic powinno zapewnić znacznie większy budżet i dłuższy cykl produkcyjny.

Ponadto optymizmem napawa nas wydane wczoraj SpellForce 3, które również powstało dzięki THQ Nordic. Ta produkcja okazała się godną kontynuacją klasycznego cyklu i mamy nadzieję, że w przypadku nowego Jagged Alliance będzie podobnie.

  1. Oficjalna strona nowego Jagged Alliance