Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2022, 17:41

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Tęsknisz za Battlefield 1? Poznaj Isonzo; jest data premiery

Isonzo to najnowsze dzieło deweloperów z Blackmill Games. Po Verdun i Tannenberg po raz kolejny twórcy zaserwują nam realistyczną sieciową strzelankę osadzoną w czasach I wojny światowej.

Jeśli jesteś fanem Battlefielda 1 i z rozrzewnieniem wspominasz chwile, gdy rozgrywałeś ze znajomymi kolejne mecze w tej sieciowej strzelance, to w tej wiadomości najpewniej znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.

Data premiery

Mianowicie chodzi tutaj o studio Blackmill Games i wydawcę M2H, którzy wczoraj opublikowali zwiastun Isonzo (znajdziecie go poniżej). Dowiadujemy się z niego, że produkcja zadebiutuje na rynku 13 września tego roku na PC oraz konsolach PS5, PS4, XSX/S i XOne. W materiale nie zabrakło również realistycznych fragmentów rozgrywki, które z pewnością ucieszą wielu fanów strzelanek traktujących o I wojnie światowej.

Rozgrywka

Nowy tryb umieszcza cię pośrodku kluczowych historycznych ofensyw na froncie włoskim. Prowadź natarcie przez przepiękne krajobrazy i wybierz drogę do zwycięstwa – wycinaj przejścia przez drut kolczasty, oskrzydlaj wrogów, używając górskich ścieżek, lub posłuż się moździerzem do wybuchowego oczyszczenia terenu. Wpłyń na dynamiczne pole walki, korzystając z worków z piaskiem i drutu, rozmieszczając skrzynie z amunicją, peryskopy okopowe, tarcze snajperskie i nie tylko – brzmi fragment opisu gry na Steamie.

Trzeba przyznać, że zarówno pisemne przedstawienie nadchodzącej gry, jak i materiały wizualne ze strzelanki od Blackmill Games napawają optymizmem i pozwalają wierzyć, że dostaniemy kawał dobrego FPS-a osadzonego w czasach I wojny światowej.

Wymagania sprzętowe Isonzo

Minimalne:

 1. System operacyjny: Windows 8/10 64-bit
 2. Procesor: Intel Core i5-4670K lub AMD Ryzen 5 1400
 3. Pamięć: 8 GB RAM
 4. DirectX: wersja 10
 5. Karta graficzna: GeForce GTX 970 lub AMD Radeon R9 290, 4 GB VRAM
 6. Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni

Zalecane:

 1. System operacyjny: Windows 10 64-bit
 2. Procesor: Intel Core i7-6700K lub AMD Ryzen 5 3600
 3. Pamięć: 16 GB RAM
 4. DirectX: wersja 11
 5. Karta graficzna: GeForce GTX 1070 lub AMD Radeon RX 580, 8 GB VRAM
 6. Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni

Dla dociekliwych:

E3 2021