Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 marca 2023, 15:45

Hulajnogi elektryczne w wiosennych obniżkach cen w Media Expert

Wiosnę można zacząć aktywnie z Media Expert. Już teraz na wyprzedaży znalazły się hulajnogi elektryczne, które są niezastąpione w szybkich podróżach po mieście. Trzeba się spieszyć, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

Źródło fot. Marat Mazitov; Unsplash.com; 2019
i

Wiosna już wkrótce się zacznie i dlatego warto zastanowić się nad środkiem lokomocji, którym w cieplejsze dni będzie można ominąć wszystkie korki i jednocześnie sprawnie dotrzeć na miejsce. Hulajnogi elektryczne są do tego idealne. Nie tylko zajmują mało miejsca, ale i można się nimi przemieszczać w szybki sposób. Dlatego warto przyjrzeć się promocji w Media Expert, w której hulajnogi renomowanych producentów trafiły na wyprzedaż.

Okazje w Media Expert

Hulajnoga elektryczna Segway KickScooter E45D

Hulajnogi elektryczne w wiosennych obniżkach cen w Media Expert - ilustracja #1
Źródło: Segway; materiały promocyjne.

Hulajnoga elektryczna Segway KickScooter E45D jest pojazdem, który pozwoli Ci dotrzeć znacznie dalej niż inne hulajnogi elektryczne. Wszystko dzięki dodatkowej wbudowanej baterii, która zwiększa zasięg sprzętu aż do 45 kilometrów na jednym ładowaniu. To prawie dwa razy więcej, niż oferują inne hulajnogi z tego samego pułapu cenowego.

Aluminiowa konstrukcja zapewnia łatwość w transporcie, a gdy już będziesz jechał, możesz czuć się bezpiecznie. Segway KickScooter E45D posiada magnetyczne hamulce, amortyzatory, a także oświetlenie z przodu i z tyłu. Maksymalna prędkość hulajnogi to 20 km/h i z trzema trybami jazdy bez problemu można się dostosować do obecnie panujących warunków. Wraz z kodem ME10-240323 cena Segwaya KickScootera E45D wynosi zaledwie 2299,99 zł.

Kup hulajnogę elektryczną Segway KickScooter E45D za 2299,99 zł

Pozostałe okazje na hulajnogi elektryczne w Media Expert

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie gry-online.pl/promocje.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej