filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 maja 2024, 10:58

„Homelander dokopałby Supermanowi”? Gwiazdy The Boys spierają się, kto wygrałby pojedynek superbohaterów

Między gwiazdami The Boys wywiązała się dyskusja, kto wygrałby starcie Homelandera z Supermanem. Jaki wynik obstawiają?

Źródło fot. The Boys, Eric Kripke, Amazon Prime Video, 2019 / Superman: Legacy, James Gunn, DC Studios, 2025
i

Dyskusje na temat tego, który bohater by wygrał walkę nie są niczym nowym – fani często rozmawiają o tym, czy Batman dałby radę Supermanowi albo czy ten drugi pokonałby Thora. Teraz w podobną debatę zaangażowali się aktorzy z The Boys – Jack Quaid oraz Antony Starr, którzy spierają się, kto wygra – Superman czy Homelander.

Jack Quaid pierwszy wypowiedział się na ten temat. Aktor nie tylko gra w The Boys, ale też podkłada głos pod Supermana w serialu animowanym Moje przygody z Supermanem i stanął po stronie granego przez siebie bohatera, twierdząc, że jeśli on nie da rady Homelanderowi, to jesteśmy skończeni. Jego odpowiedź na pytanie, czy Superman pokona Homelandera, brzmi tak:

Musi, prawda? Jeśli tego nie zrobi, wszyscy będziemy mieli kłopoty. Myślę, że akurat mój Superman ma jeszcze wiele do zrobienia i nadal musi odkryć więcej na temat własnych mocy, ale dajcie mu kilka sezonów i na pewno pokona Homelandera.

Antony Starr, gdy dowiedział się o tym, jak szanse jego postaci postrzega Quaid, postanowił sam ocenić wynik starcia tych tytanów. I jego zdaniem zakończyłoby się ono zupełnie inaczej, ponieważ w przeciwieństwie do Supermana, Homelander potrafi grać nieczysto.

Naprawdę? Tak myśli? Oto, dlaczego Homelander dokopałby Supermanowi. Odchodzi kwestia Kryptonitu i poza tym, Homlander walczyłby nieczysto. On jest tym typem osoby, która mogłaby powiedzieć: „Och, masz mnie!”, a potem rzuciłaby ci piach w oczy. On jest nieuczciwy. Podczas gdy Superman zawsze zachowuje się tak: „Och, nie zrobiłbym tego. Och, tam jest niewinne dziecko, któremu może stać się krzywda”. Homelander zrobi sobie ludzką tarczę z dzieci.

A jak Wy oceniacie szanse tych superbohaterów? Który z nich by wyszedł zwycięsko z tego starcia – Homelander czy Superman?

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej