Wydaje się, iż Arthas może być tylko jeden. Sprawdziliśmy, jak mógłby wyglądać Henry Cavill jako jedna z najbardziej legendarnych postaci Blizzarda w filmie Warcraft 2.
Arthas Menethil jest jedną z najpopularniejszych postaci uniwersum Warcrafta. Upadłego bohatera kojarzą nawet osoby, które z grami Blizzardem nie miały kontaktu. To powoduje, iż historia paladyna, a później rycerza śmierci, jest świetnym materiałem na kolejny film w tym pasjonującym świecie fantasy.
Takie podejście oczywiście pominęłoby spory materiał, jakim jest gra Warcraft 2. Składa się na nią jednak tak obszerna opowieść, iż świetnie nadawałaby się na serial z Khadgarem jako głównym bohaterem. Natomiast nie można zrezygnować z kinowego potencjału, jaki daje wspomniany Arthas Menethil.
Dlatego przy użyciu Midjourney sprawdziliśmy, jak prezentowałby się Henry Cavill w roli bohatera. Wydaje się, iż nie mogłoby być lepszego kandydata. Aktor uwielbia uniwersum, gdyż grał w World of Warcraft, i właśnie tak zaangażowanej osoby potrzebowaliby twórcy filmu.
Poniżej przedstawiamy zdjęcia, jakie wygenerowaliśmy za pomocą Midjourney AI. To pewna wizja filmu Warcraft 2, w którym poznalibyśmy historię księcia Arthasa i upadku królestwa Lordaeron:









Zarówno orkowie, jak i Arthas, prezentują się bardzo dobrze. Największe wrażenie robią jednak projekty głównego bohatera w zbroi rycerza śmierci oraz z koroną Króla Lisza. Obie wersje artefaktu wyglądają jak ciekawe interpretacje oryginału. Na razie jednak nic nie zapowiada, żeby Blizzard zrealizował kolejny rozdział Warcrafta w filmowej wersji.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
5

Autor: Zbigniew Woźnicki
Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.