filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 sierpnia 2020, 15:28

Henry Cavill i gwiazda Stranger Things w zwiastunie nowego filmu Netflixa

Do sieci trafił zwiastun filmu Enola Holmes, opowiadającego o przygodach siostry słynnego Sherlocka Holmesa. Odpowiedzialna za dystrybucję tej produkcji platforma Netflix ujawniła także jej datę premiery.

Henry Cavill i gwiazda Stranger Things w zwiastunie nowego filmu Netflixa - ilustracja #1
Superman, wiedźmin, Sherlock Holmes... Henry Cavill to prawdziwy aktor-orkiestra.

Platforma Netflix udostępniła zwiastun filmu Enola Holmes. Jak sugeruje tytuł, główną bohaterką tej produkcji jest siostra słynnego Sherlocka Holmesa imieniem Enola. Choć dziewczyna chce przede wszystkim odnaleźć matkę, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach, szybko trafia na ślad spisku wymierzonego w pewnego młodego lorda. O tym, jak potoczą się jej dalsze losy, przekonamy się 23 września, kiedy to Enola Holmes zadebiutuje na Netfliksie.

Nim zaprosimy Was do obejrzenia zwiastuna, musicie jeszcze wiedzieć, że w filmie wystąpią między innymi: Millie Bobby Brown, Sam Claflin, Henry Cavill oraz Helena Bonham-Carter. Jego reżyserem jest natomiast Harry Bradbeer.

  1. Enola Holmes na platformie Netflix

Krystian Pieniążek

Krystian Pieniążek

Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku jest jego oczkiem w głowie, pojawia się również w Newsroomie, a także w dziale Publicystyki. Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy lata. Ukończył Kulturoznawstwo na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prowadzi własną firmę, biega, uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.

więcej