Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 sierpnia 2021, 13:09

Netflix chce więcej He-Mana. Oto zwiastun nowego serialu

Wygląda na to, że He-Man staje się dla Netfliksa coraz ważniejszą marką. Streamingowy gigant zapowiedział bowiem kolejny serial w znanym uniwersum.

He-Man powrócił ostatnio na ekrany przy okazji serialu Władcy wszechświata: Objawienie. Nowa wersja przygód księcia Adama spotkała się z wyjątkowo pozytywnym przyjęciem wśród krytyków, lecz podzieliła społeczność fanów uniwersum. Jak widać marka ta jest jednak nadal ważna dla Netfliksa, ponieważ właśnie otrzymaliśmy zwiastun kolejnej produkcji osadzonej w Eterni.

He-Man i Władcy wszechświata będzie serialem, który skupi się na losach tytułowego bohatera. Jest to nowa wersja kultowego oryginału z lat 80. Jednocześnie warto pamiętać, że produkcja ta nie będzie związana z wspomnianymi wcześniej Władcami wszechświata. Oba seriale przedstawią widzom całkowicie inną historię. Różnią się przy tym także stylistyką oraz grupą, do jakiej są skierowane. Podczas gdy Objawienie stworzono z myślą o starszych widzach, He-Man i Władcy wszechświata będzie serialem, który ma zaprezentować Eternię najmłodszym.

Za powstanie produkcji odpowiada Robert David, który pracował już przy wspomnianym Objawieniu. Wtedy piastował on jednak jedynie funkcję producenta wykonawczego. Samą animacją zajęły się za to studia House of Cool (Wodogrzmoty Małe) oraz CGCG (Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów). Wygląda więc na to, że żyjemy w najlepszym okresie dla fanów He-Mana od dawna. Nowy serial w uniwersum zadebiutuje na Netliksie 16 września.