Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 listopada 2020, 11:45

autor: Karol Laska

Gwiazdy Star Wars i Spider-Mana w zwiastunie postapokaliptycznego SF

W sieci pojawił się zwiastun już od dawna zapowiadanego filmu science fiction pod tytułem Chaos Walking. Zobaczymy w nim wiele amerykańskich gwiazd, ale i historia zapowiada się całkiem ciekawie.

Brakowało Wam w kinach jakiegoś hitowego, oryginalnego filmu science fiction z gorącymi hollywoodzkimi nazwiskami? Doug Liman (główny reżyser, wcześniej odpowiedzialny między za innymi za Tożsamość Bourne’a i Na skraju jutra) oraz Fede Álvarez (twórca odpowiedzialny za dokrętki, na swoim koncie ma także Nie oddychaj oraz Dziewczynę w sieci pająka) przygotowali dla nas właśnie coś w tym stylu.

Chaos Walking ta fantastycznonaukowe i postapokaliptyczne dziwadło, w którym głównymi bohaterami są niemalże sami mężczyźni, gdyż kobiety zmarły na skutek śmiercionośnej pandemii (i nie chodzi tu o koronawirusa). Ich zmysły dręczy siła w postaci „the Noise”, która odkrywa cudze myśli, tak jak pokerzysta odkrywa karty na stole. Mimo to na zamieszkanej przez nich planecie pojawi się jedna czarna owca o imieniu Viola – nie jest ona przez wszystkich mile widziana. W rolach głównych wystąpiąTom Holland (Spider-Man z MCU), Daisy Ridley (Rey ze Star Wars) oraz Mads Mikkelsen (serialowy Hannibal). Film trafi na ekrany 21 stycznia 2021 roku, jego świeży zwiastun zobaczycie poniżej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.