Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 listopada 2020, 11:45

autor: Karol Laska

Gwiazdy Star Wars i Spider-Mana w zwiastunie postapokaliptycznego SF

W sieci pojawił się zwiastun już od dawna zapowiadanego filmu science fiction pod tytułem Chaos Walking. Zobaczymy w nim wiele amerykańskich gwiazd, ale i historia zapowiada się całkiem ciekawie.

Brakowało Wam w kinach jakiegoś hitowego, oryginalnego filmu science fiction z gorącymi hollywoodzkimi nazwiskami? Doug Liman (główny reżyser, wcześniej odpowiedzialny między za innymi za Tożsamość Bourne’a i Na skraju jutra) oraz Fede Álvarez (twórca odpowiedzialny za dokrętki, na swoim koncie ma także Nie oddychaj oraz Dziewczynę w sieci pająka) przygotowali dla nas właśnie coś w tym stylu.

Chaos Walking ta fantastycznonaukowe i postapokaliptyczne dziwadło, w którym głównymi bohaterami są niemalże sami mężczyźni, gdyż kobiety zmarły na skutek śmiercionośnej pandemii (i nie chodzi tu o koronawirusa). Ich zmysły dręczy siła w postaci „the Noise”, która odkrywa cudze myśli, tak jak pokerzysta odkrywa karty na stole. Mimo to na zamieszkanej przez nich planecie pojawi się jedna czarna owca o imieniu Viola – nie jest ona przez wszystkich mile widziana. W rolach głównych wystąpiąTom Holland (Spider-Man z MCU), Daisy Ridley (Rey ze Star Wars) oraz Mads Mikkelsen (serialowy Hannibal). Film trafi na ekrany 21 stycznia 2021 roku, jego świeży zwiastun zobaczycie poniżej.