Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 lipca 2020, 13:10

autor: Aquma

Gwiazda opuszcza Star Wars. Możliwe, że na dobre

John Boyega – aktor znany z roli Finna w ostatniej kinowej trylogii Star Wars – stwierdził w komentarzu opublikowanym na Instagramie, że nie zamierza wracać do tej marki.

Gwiazda opuszcza Star Wars. Możliwe, że na dobre - ilustracja #1
John Boyega pozostawił Gwiezdne wojny za sobą.

John Boyega – odtwórca roli Finna w najnowszej kinowej trylogii Gwiezdnych wojen – nie zamierza wracać do tego uniwersum. Komentarz zamieszczony przez niego na Instagramie nie pozostawia w tej kwestii żadnych wątpliwości – aktor zostawił tę markę za sobą i zamierza zająć się czymś innym.

Gwiazda opuszcza Star Wars. Możliwe, że na dobre - ilustracja #2
John Boyega o powrocie do Star Wars.

Informacja nie jest wielkim zaskoczeniem – John Boyega w przeszłości był dość krytyczny zarówno wobec kierunku, w którym poszła fabuła ostatnich filmów Star Wars, jak i wobec niektórych fanów omawianej marki. Warto przy tym odnotować, że aktor nie ocenia swoich doświadczeń związanych z Gwiezdnymi wojnami jednoznacznie negatywnie – ma też wiele dobrych wspomnień i docenia znaczenie, jakie miał udział w tym projekcie dla jego kariery.

Pozostaje nam tylko czekać na kolejne dzieła, w których będziemy mieli okazję zobaczyć na ekranie Johna Boyegę. Będą to m.in. serial Small Axe na BBC oraz thriller Borderline.

  1. Star Wars – strona oficjalna