Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 września 2022, 10:47

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Gwiazda Nie czas umierać zdradza, czy pojawi się w kolejnych filmach o Bondzie

Léa Seydoux, wcielająca się w ukochaną Jamesa Bonda, skomentowała ewentualny powrót do serii o agencie 007. Czy jeszcze zobaczymy bohaterkę w szpiegowskim uniwersum?

Fot.: Nie czas umierać, Cary Joji Fukunaga, MGM, 2021.

Francuska aktorka, Léa Seydoux, na międzynarodowej scenie filmowej zaistniała za sprawą takich produkcji jak Mission: Impossible – Ghost Protocol czy Życie Adeli. Potem otrzymała angaż do kultowej serii o przygodach Jamesa Bonda. W Spectre wcieliła się w dr Madeleine Swann – córkę członka tytułowej przestępczej organizacji. W wyniku serii zdarzeń drogi Bonda i Swann skrzyżowały się, co finalnie doprowadziło do tego, że oboje zakochali się w sobie i doczekali razem dziecka. Niestety, nie dane im było założyć szczęśliwej rodziny.

Jak wiemy, w Nie czas umierać James Bond, grany przez Daniela Craiga, poniósł śmierć i tym samym zakończył 15-letnią kadencję aktora w tej kultowej roli. Póki co nie wiadomo, jak będzie wyglądał kolejny film o agencie Jej Królewskiej Mości. Podstawowym krokiem będzie obsadzenie nowego aktora w roli legendarnego szpiega, a następnie rozpocznie się budowa filmu wokół jego postaci. Choć producenci zapewniają fanów, że nowy obraz rzeczywiście powstanie, do tej pory nie było żadnych oficjalnych przecieków w tej sprawie.

Tymczasem dziennikarze portalu Deadline w wywiadzie z Seydoux zapytali aktorkę, czy jest szansa na powrót jej postaci w przypadku kolejnych filmów o Jamesie Bondzie.

Ostatecznie nie jestem martwa. To James umarł, nie Madeleine. Więc kto wie? Może powrócę.

To trochę jak fake newsy, co? Ale jeśli na chwilę będziemy poważni: Madeleine odjeżdża z córką w finale, ponieważ James je uratował. Będzie nowy Bond, ponieważ Bond Daniela Craiga zmarł. Ale kto powiedział, że Madeleine nie powróci? – zdradziła tajemniczo artystka.

Warto również dodać, że Seydoux przyznała, iż nie rozmawiała jeszcze z Barbarą Broccoli na temat powrotu Madeleine w przyszłych filmach z agentem 007, bo wciąż wiele dzieli je od tego etapu. Zatem jej powyższa odpowiedź jest raczej czystą spekulacją.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej