Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 lipca 2020, 13:00

autor: AlexB

Gwiazda 13 powodów i mity arturiańskie na zwiastunie Przeklętej od Netflix

Netflix zaprezentował nowy zwiastun serialu Przeklęta, którego gwiazdą będzie znana między innymi z 13 powodów Katherine Langford. Produkcja na podstawie powieści Toma Wheelera i Franka Millera, której fabuła nawiązuje do legend arturiańskich, zadebiutuje 17 lipca.

Nadchodzi nowy serial fantasy od Netflixa. 17 lipca na tej popularnej platformie streamingowej zadebiutuje Przeklęta z Katherine Langford (13 powodów, Na noże) w roli głównej. Poniżej możecie zobaczyć kolejny zwiastun tej produkcji, który ostatnio zadebiutował w sieci.

Przeklęta jest oparta na powieści o tym samym tytule autorstwa Toma Wheelera (który jest również showrunnerem serialu) i Franka Millera. Jej fabuła nawiązuje do legend arturiańskich. Główną bohaterką opowieści jest Nimue, młoda kobieta obdarzona niezwykłymi umiejętnościami, której przeznaczeniem jest zostanie Panią Jeziora. Gdy umiera jej matka, otrzymuje ona pomoc od najemnika Artura. Oboje wyruszają na misję, której celem jest odnalezienie Merlina i dostarczenie mu starożytnego miecza. Po drodze przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogimi Czerwonymi Paladynami i dowodzącym nimi królem Utherem.

Gwiazda 13 powodów i mity arturiańskie na zwiastunie Przeklętej od Netflix - ilustracja #1
Nimue wyruszy w niebezpieczną podróż po świecie arturiańskich legend.

Prócz Langford w Przeklętej zobaczymy również między innymi Devona Terrela, Gustafa Skarsgarda, Sebastiana Armesto, Billy'ego Jenkinsa, Petera Mullana oraz Daniela Sharmana. W skład pierwszego sezonu serialu wejdzie 10 godzinnych odcinków.

  1. Serial Przeklęta na platformie Netflix
  2. Netflix – Karta pre-paid w Muve.pl

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej.