Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 lipca 2016, 15:20

autor: Draug

GRYOffline 2016 – zniżki w sklep.gry-online.pl dla uczestników imprezy

Braliście udział w naszej imprezie GRYOffline, która miała miejsce w minioną sobotę? Związane z nią atrakcje jeszcze się nie skończyły – uczestnicy mogą bowiem skorzystać ze specjalnych promocji w Sklepie GRY-OnLine i kupić w okazyjnych cenach tytuły takie jak Dying Light, PayDay 2 czy WRC 5.

W minioną sobotę w Fortach Kleparz w Krakowie odbyło się GRYOffline 2016 – impreza dla czytelników GRYOnline.pl i widzów tvgry.pl. Dziękujemy Wam za przybycie i mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście. Jednak GRYOffline nie przeszło jeszcze tak całkiem do historii – osoby, który wzięły udział w wydarzeniu, mają teraz szansę skorzystać ze specjalnych promocji w Sklepie GRY-OnLine (sklep.gry-online.pl).

Uczestnicy GRYOffline 2016 mogą zgarnąć m.in. świetne Dying Light ze wszystkimi dodatkami w promocyjnej cenie. - GRYOffline 2016 – zniżki w sklep.gry-online.pl dla uczestników imprezy - wiadomość - 2016-07-11
Uczestnicy GRYOffline 2016 mogą zgarnąć m.in. świetne Dying Light ze wszystkimi dodatkami w promocyjnej cenie.

Potwierdzeni uczestnicy GRYOffline muszą tylko wysłać swój numer identyfikatora lub ksywkę na adres [email protected] i zadeklarować, jaki kod zniżkowy chcą otrzymać. Do wyboru jest kod gwarantujący 5% rabatu na dowolne gry wideo (cyfrowe lub pudełkowe – ale bez edycji kolekcjonerskich) bądź planszowe. Ewentualnie można otrzymać inny kod, by skorzystać ze specjalnej przeceny na jedną z gier z katalogu firmy Techland (tylko w wersji pudełkowej) – oto lista tytułów objętych promocją (podajemy ceny już po zniżce):

Uwaga! Liczba kodów jest ograniczona – decyduje zasada kto pierwszy, ten lepszy. Czas na skorzystanie z oferty też jest limitowany – do 17 lipca w przypadku promocji na gry Techlandu lub do 31 lipca w odniesieniu do 5-procentowej zniżki na resztę asortymentu. I jeszcze ostatnia ważna zasada: w przypadku katalogu firmy Techland w koszyku musi znajdować się tylko jeden produkt objęty promocją, żeby kod zadziałał. Miejcie też na uwadze, że kody rozsyłamy ręcznie, więc prosimy o odrobinę cierpliwości po wysłaniu maila. Udanych łowów!