Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Przemysław Zamęcki 14 kwietnia 2020, 19:04

Green Hell sprzedało się już w ponad 580 000 kopii

Gra Creepy Jar w dalszym ciągu utrzymuje się na liście TOP20 globalnych bestsellerów platformy Steam mimo zakończenia promocji cenowej.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Liczba sprzedanych kopii gry Green Hell przekroczyła 580 000 sztuk, z czego 180 000 sztuk znalazło nabywców w ciągu ostatnich 7 dni. Gra która od tygodnia dostępna jest w trybie co-op, mimo zakończenia okresu promocyjnego, wciąż znajduje się w czołówce najbardziej popularnych tytułów w serwisie Steam.

Gra Creepy Jar w dalszym ciągu utrzymuje się na liście TOP20 globalnych bestsellerów platformy Steam mimo zakończenia promocji cenowej. W ostatnim tygodniu w momencie szczytu jednoczasowo o przetrwanie w amazońskiej dżungli walczyło ponad 20 000 graczy. Równie wysoka pozostaje ocena graczy - spośród 9 294 recenzji wystawionych dotychczas aż 84% jest pozytywnych. W najbliższym czasie Spółka planuje dalsze prace nad grą, które obejmą wprowadzenie trybu story do trybu kooperacji.

Przypominamy, że tryb co-op jest darmową aktualizacją do gry Green Hell. Tytuł od debiutu w Steam Early Access jest stale rozwijany o nowe treści, które niezmiennie cieszą się dużą aprobatą grającej społeczności. Spółka planuje wydać grę na konsole PS4, Xbox One, Nintendo Switch a także na gogle VR, które rosną na znaczeniu dzięki głośnej premierze najnowszej produkcji od Valve. Od 10 marca zestaw Valve Index umożliwiający zabawę w wirtualnej rzeczywistości znów jest w sprzedaży.