Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 maja 2020, 15:55

autor: aadamus

Gra LEGO Ninjago Movie za darmo

Warner Bros. Interactive Entertainment ogłosiło, że przez ograniczony czas każdy zainteresowany może zdobyć za darmo kopię The LEGO Ninjago Movie: Video Game. Promocja obejmuje wersje na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Gra LEGO Ninjago Movie za darmo - ilustracja #1
Przez najbliższe dni możecie zdobyć za darmo grę The LEGO Ninjago Movie: Video Game.

Warner Bros. Interactive Entertainment zdecydowało się udostępnić za darmo The LEGO Ninjago Movie: Video Game, czyli platformową grę akcji, której fabuła bazuje na wydanym w 2017 roku filmie. Tytuł można bezpłatnie zdobyć na PC (przez platformę Steam) oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Według informacji zamieszczonej na oficjalnym koncie Twitter firmy Warner Bros. akcja zakończy się 21 maja. W Microsoft Store widnieje jednak komunikat, że promocja wygaśnie jutro o godzinie 11:00 czasu polskiego.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Ostatnia aktualizacja: 2020-05-15

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The LEGO Ninjago Movie: Gra wideo

The LEGO Ninjago Movie: Gra wideo