Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 lutego 2023, 15:36

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

GRYOnline.pl znów gra dla WOŚP - weź udział w aukcjach i wspomóż szczytny cel [Aktualizacja #2]

Dziewiętnasty rok z rzędu portal GRYOnline.pl wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wzorem poprzednich lat przygotowaliśmy dla Was kilkanaście wyjątkowych aukcji cennych przedmiotów. Dodatkowo jeśli zdecydujecie się zakupić abonament na stronie w niedzielę, to cały dochód z niego zostanie przekazany na rzecz fundacji.

Źródło fot. WOŚP
i

Aktualizacja #2

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Nie oznacza to jednak, że zbiórka pieniędzy została zakończona. Wręcz przeciwnie, wiele aukcji – w tym te zorganizowane przez GRYOnline.pl – wciąż jest aktywnych. Dlatego z całego serca zachęcamy do kontynuowania licytacji, ponieważ każdy grosz może się przyczynić do uratowania czyjegoś życia.

W momencie pisania tej aktualizacji największym zainteresowaniem cieszy się oferta zwiedzenia studia CD Projekt Red. Najwyższa zaoferowana dotąd kwota to 4000 zł. W dalszej kolejności mamy kolekcjonerski zestaw Destiny 2 (1850 zł), hełm z Fallouta (1725 zł) oraz możliwość stworzenia własnego domu do House Flipper 2 (1425 zł). W sumie zebrana do tej pory kwota ze wszystkich licytacji (która z pewnością jeszcze wzrośnie) to 13262,50 zł.

Aktualizacja #1 (29 stycznia)

Zaktualizowaliśmy listę aukcji o kolejne przedmioty.

Oryginalna wiadomość (28 stycznia)

Już w tę niedzielę odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny w trakcie tego wyjątkowego wydarzenia ludzie w Polsce i za granicą zjednoczą swoje serca w imię większego dobra. Tym razem zebrane środki posłużą na zakup urządzeń niezbędnych do wczesnego wykrywania śmiertelnie groźnej sepsy i walki z nią. Po raz dziewiętnasty z rzędu – podobnie jak w poprzednich latach – inicjatywę Jurka Owsiaka wspiera portal GRYOnline.pl.

Po pierwsze, cały dochód z abonamentów, które zakupicie 29 stycznia, zostanie przekazany fundacji WOŚP. Po drugie zaś, w serwisie Allegro znajdziecie kilkanaście aukcji charytatywnych przygotowanych przez redakcję. W ramach każdej z nich możecie wejść w posiadanie cennych oraz interesujących przedmiotów, a przy okazji wspomóc szczytny cel. Ich kompletną listę znajdziecie w tym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z ich krótkim opisem.

Zwiedź studio CD Projekt Red z Pawłem Sasko

GRYOnline.pl znów gra dla WOŚP - weź udział w aukcjach i wspomóż szczytny cel [Aktualizacja #2] - ilustracja #1

Koniec aukcji – 6 lutego 2023, 14:41:34

Wszyscy fani Cyberpunka 2077 i Wiedźmina stają przed niebywałą szansą. Biorąc udział w licytacji, możecie zdobyć zaproszenie do zwiedzenia siedziby studia CD Projekt Red w Warszawie. Mało tego, w role przewodników wcielą się Paweł Sasko, reżyser misji w CP2077, oraz Paweł Burza, starszy menadżer komunikacji w CDPR.

W trakcie około 3-godzinnej wizyty zwycięzca licytacji będzie mógł zobaczyć od środka studio, w którym powstają gry z serii Wiedźmin i Cyberpunk, poznać część zespołu CD Projekt Red, posłuchać anegdotek i historii związanych z flagowymi produkcjami, a nawet rozegrać partyjkę w Gwinta. Taka moc atrakcji może być bardzo wyczerpująca, dlatego nadarzy się również okazja przekąszenia czegoś smacznego w słynnej firmowej kantynie. Na pamiątkę wizyty twórcy szykują zestaw upominków.

Zwycięzcy zapewniamy dojazd i powrót na terenie Polski. Zwiedzanie studia przewidziane jest na okres wiosenny, a konkretny termin wizyty zostanie ustalony ze zwycięzcą indywidualnie, po zakończeniu aukcji.

Stwórz z nami swój dom w House Flipper 2

GRYOnline.pl znów gra dla WOŚP - weź udział w aukcjach i wspomóż szczytny cel [Aktualizacja #2] - ilustracja #2

Koniec aukcji – 6 lutego 2023, 16:05:45

Kolejna niezwykle kusząca aukcja daje szansę na zaprojektowanie swojego domu marzeń i umieszczenie go w grze House Flipper 2. Jest to nie lada okazja, ponieważ zostanie on udostępniony graczom z całego świata. Zwycięzca aukcji sam zdecyduje, czy będzie to dom inspirowany jego własnym mieszkaniem lub zupełnie unikalny projekt, który da się zrealizować w ramach mechanik gry.

Warto podkreślić, że dom powstanie we współpracy z projektantami poziomów z Frozen District i będzie autentyczną częścią House Flippera 2. Ponadto studio zapewnia dojazd do siedziby z terenu Polski oraz organizuje nocleg. Proces projektowania może odbyć się w siedzibie Frozen District w Krakowie lub zdalnie, w razie problemów z dotarciem na miejsce – w tym wypadku detale zostaną ustalone na odległość, a zwycięzca będzie mieć wpływ na powstawanie domu na różnych etapach produkcji. Szczegóły uzgodnimy bezpośrednio ze zwycięzcą licytacji.

Unikatowy hełm Pancerza Wspomaganego z Fallouta

GRYOnline.pl znów gra dla WOŚP - weź udział w aukcjach i wspomóż szczytny cel [Aktualizacja #2] - ilustracja #3

Koniec aukcji – 6 lutego 2023, 13:10:47

Seria gier Fallout na dobre zapisała się na kartach historii branży. Od momentu premiery pierwszej części w 1997 roku marka doczekała się kilku świetnych odsłon, które zaskarbiły sobie serca graczy na całym świecie.

I tak, z okazji 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, stajecie przed szansą wylicytowania jedynego w swoim rodzaju hełmu Pancerza Wspomaganego T-51b ze specjalnym malowaniem świętującym 25. rocznicę wydania pierwszej gry z serii Fallout.

W ramach ciekawostki musimy nadmienić, że jest to niezwykle unikatowy gadżet. Nie da się go kupić w sklepie, a na całym świecie istnieją tylko dwa takie hełmy.

Pozostałe aukcje:

Pragniemy przy okazji nadmienić, że powyższe aukcje to nie jedyna forma zaangażowania portalu GRYOnline.pl w tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nasz redakcyjny kolega Michał Mańka weźmie udział w sesji RPG w uniwersum Fallouta, w trakcie której zbierane będą fundusze na rzecz WOŚP. Sesja z jego udziałem odbędzie się jutro, tj. 29 stycznia, o godzinie 19:00 na kanale Diabelskie Wersety na Twitchu. Cała akcja Diabelskich Wersetów zaczęła się już dzisiaj i będzie w sumie liczyć cztery sesje z różnymi gośćmi.

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, biorąc udział w powyższych aukcjach, czy kupując w najbliższą niedzielę abonament, czy w jakikolwiek inny sposób, z całego serca dziękujemy za każdy grosz. Pamiętajcie, gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Redakcja GRYOnline.pl serdecznie dziękuje za pomoc w zorganizowaniu aukcji charytatywnych firmom CD Projekt RED, Frozen District, Bethesda, Bungie, Cenega i Plaion oraz zespołowi Percival.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej