Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 lipca 2018, 09:48

autor: Czarny Wilk

Gerard Butler w zwiastunie filmu Hunter Killer dowodzi okrętem podwodnym i ratuje Rosję

Wytwórnia Lionsgate opublikowała zwiastun nowego thrillera z Gerardem Butlerem i Garym Oldmanem w rolach głównych. Produkcja przedstawi nam losy załogi okrętu podwodnego starającego się uratować prezydenta Rosji.

Gerard Butler od czasu oszałamiającego sukcesu filmu 300 nie miał najlepszej passy do filmów, grając głównie w produkcjach przeciętnych albo zwyczajnie nieudanych. Szkocki aktor wciąż się jednak nie poddaje i w październiku spróbuje przekonać nas do siebie filmem Hunter Killer, którego zwiastun pojawił się w sieci.

Butler wcieli się w kapitana okrętu podwodnego USS Omaha. On i jego załoga staną się kluczowi w operacji uratowania prezydenta Rosji przed zbuntowanym ministrem, organizującym zamach stanu oraz próbującym doprowadzić do wojny ze Stanami Zjednoczonymi.

W filmie pojawi się kilka znanych twarzy. - Gerard Butler w zwiastunie filmu Hunter Killer dowodzi okrętem podwodnym i ratuje Rosję - wiadomość - 2018-07-27
W filmie pojawi się kilka znanych twarzy.

Scenariusz do obrazu napisali Arne Schmidt i Jamie Moss (amerykański Ghost in the Shell z 2017 roku) na podstawie książki Firing Point Dona Keitha i George’a Wallace’a. Za kamerą produkcji stanął Donovan Marsh (Po dwóch stronach, Spud). Oprócz Gerarda Butlera, na ekranie zobaczymy m.in. Gary’ego Oldmana, rapera Commona, Zane’a Holtza i Caroline Goodall. Hunter Killer wpłynie do kin 26 października 2018 roku.

Gerard Butler w zwiastunie filmu Hunter Killer dowodzi okrętem podwodnym i ratuje Rosję - ilustracja #2