Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2020, 14:45

autor: Aquma

Genshin Impact – ta mapa ułatwia grind skrzyń

Na forum Reddit pojawiła się przydatna mapa, która ułatwia grindowanie skrzyń w Genshin Impact. Ukazuje ona ścieżkę, którą należy podążać, by zgarnąć najwięcej przedmiotów w najkrótszym czasie.

Genshin Impact – ta mapa ułatwia grind skrzyń - ilustracja #1
Genshin Impact cieszy się sporą popularnością.

W SKRÓCIE:

  1. znaleziona na forum Reddit mapa do Genshin Impact przedstawia najlepszą trasę przy grindowaniu przedmiotów ze skrzyń;
  2. pojemniki odnawiają się co około 18-24 godzin (niektóre rzadziej).

Użytkownicy forum Reddit przygotowali mapę, która może się przydać osobom grającym w Genshin Impact. Prezentuje ona najlepsze (według autora) ścieżki, które można obrać grindując przedmioty ze skrzyń. Ilustracja ukazuje lokacje wszystkich tego typu przedmiotów, na które możemy natrafić w czasie eksploracji.

Genshin Impact – ta mapa ułatwia grind skrzyń - ilustracja #2
Mapa skrzyń w Genshin Impact.

W skrzyniach można znaleźć m.in. bronie, artefakty oraz przedmioty dające doświadczenie. Warto odnotować, że pojemniki respawnują się po około 18-24 godzinach (w przypadku tych oznaczonych jako Exquisite cooldown jest jeszcze dłuższy). Za każdym razem, gdy któraś z nich zostanie otwarta, gra zaczyna odliczać czas, który musi upłynąć, nim ponownie się pojawi. Wszystko wskazuje na to, że wartość ta jest modyfikowana przez szereg dodatkowych zmiennych, takich jak rzadkość czy liczba przedmiotów znajdujących się w środku). Co ważne, kolejny pojemnik najprawdopodobniej nie zmaterializuje się w dokładnie tym samym miejscu (znajdziemy go w pobliżu poprzedniej lokalizacji).

Przypominamy, że Genshin Impact jest dostępne na pecetach, konsoli PlayStation 4 oraz urządzeniach mobilnych. Na każdej z tych platform gra jest darmowa (znajdziemy w niej również opcjonalne mikropłatności) Twórcy planują również wersję na Nintendo Switch (trafi na rynek w przyszłym roku) i PlayStation 5.

  1. Genshin Impact – strona oficjalna