Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2020, 17:25

Gameplay z Xbox Series X - tak wygląda Bright Memory Infinite

Podczas dzisiejszej prezentacji Xbox 20/20 dowiedzieliśmy się, że Bright Memory Infinite, czyli futurystyczny FPS od FYQD-Studio, trafi na konsolę Xbox Series X. Pokazano także krótki zwiastun zawierający gameplay.

Gameplay z Xbox Series X - tak wygląda Bright Memory Infinite - ilustracja #1
Bright Memory: Infinite zawita również na przyszłej generacji konsol.

Dzisiejsza prezentacja Xbox 20/20 przyniosła nam nowe informacje związane z Bright Memory: Infinite, czyli futurystycznym FPS-em od FYQD-Studio. Dowiedzieliśmy się, że produkcja zmierza na Xboxa Series X (wcześniej widomo było, że tytuł trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xboxa One). W związku z tym pokazano również gameplay, który wyraźnie kładzie nacisk na dynamikę rozgrywki.

Bright Memory: Infinite to futurystyczny FPS, który kładzie duży nacisk na odpowiednie wykorzystanie posiadanego oręża oraz zdolności. Akcja tytułu została osadzona w 2036 roku, kiedy to niebo zostało zasłonięte przez nieznane nikomu dziwne zjawisko. W celu zbadania tego fenomenu The Supernatural Science Research Organization (SRO) wysyła swoich agentów w różne części świata. Śledztwo to dowodzi, że sytuacja jest powiązana ze starożytną tajemnicą i „bliźniaczą” rzeczywistością.