Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2018, 22:03

autor: Serek

FIFA FUT 19 - Team of the Week 3 z Neymarem, Reusem i Felipe Andersonem

Jak co środę, EA Sports udostępniło użytkownikom FUT-a swoją Drużynę Tygodnia. Gracze mogą wziąć udział w wyzwaniu i pokonać wybranych przez pracowników studia zawodników. Prócz tego, przez tydzień karty z in-formami będą możliwe do trafienia w paczce. Szczególną uwagę warto w tym tygodniu zwrócić na Neymara i Reusa.

W tym gronie zabrakło miejsca dla Krzysztofa Piątka. - FIFA FUT 19 - Team of the Week 3 z Neymarem, Reusem i Felipe Andersonem - wiadomość - 2018-10-04
W tym gronie zabrakło miejsca dla Krzysztofa Piątka.

Kolejny tydzień emocjonujących piłkarskich zmagań w najlepszych światowych ligach przyniósł także trzecią w tym sezonie Drużynę Tygodnia w FIFA 19 Ultimate Team. Jak co tydzień, trafili do niej piłkarze, którzy w szczególny sposób wyróżnili się w ostatnich spotkaniach. Jedenastce wybranej przez EA Sports można rzucić wyzwanie na wszystkich poziomach trudności i zdobyć monety do wydania w grze. Karty można również trafić przez najbliższe dni w paczkach. Nawet jeżeli dostaniemy piłkarza, który nie odpowiada naszemu zamysłowi oraz psuje zgranie w drużynie, warto umieścić go na rynku transferowym i otrzymać w zamian sporo monet.

Neymar i Reus z in-formami mogą zrobić furorę na rynku transferowym.
Neymar i Reus z in-formami mogą zrobić furorę na rynku transferowym.

W tym tygodniu do Team of the Week (TOTW) trafili, jak to zwykle bywa, w większości zawodnicy ofensywni. Każdy z nich wykazał się ponad miarę w ostatnich ligowych spotkaniach. Neymar, Mandzukić czy Suso skompletowali dublety. Pozostali zawodnicy również pozostawili po sobie świetne wrażenie. TOTW 3 ma według ocen FIF-y pięć gwiazdek i 84/100 oceny ogólnej. Zgranie jest na poziomie 76 punktów. Szczególną uwagę należy zwrócić na kartę Neymara z overallem 93 jako lewy napastnik. Mimo, że dużo osób oczekiwało in-forma Brazylijczyka jako środkowego napastnika, to wciąż świetna karta, której możliwości mogą odmienić losy spotkań.

Pierwsza jedenastka TOTW 3:

 1. Neymar (93)
 2. Mario Mandzukić (86)
 3. Suso (84)
 4. Felipe Anderson (84)
 5. Gylfi Sigurdsoon (84)
 6. Marco Reus (84)
 7. Pablo Fornals (84)
 8. Harry Maguire (84)
 9. Niklas Stark (82)
 10. Oscar De Marcos (82)
 11. Neto (86)

Rezerwowi TOTW 3:

 1. Benoit Costil (82)
 2. Eric Botteghin (81)
 3. Lorenzo Pellegrini (82)
 4. Fredy Guarin (81)
 5. Ricardo Horta (82)
 6. Aflred Finnbogason (81)
 7. Andre Silva (81)

Rezerwa (poza składem meczowym):

 1. Lautaro Acosta (80)
 2. Mbwana Samatta (79)
 3. Hugo Rodallega (79)
 4. Gabriel Torres (77)
 5. Rufat Dadashow (74)

Pierwsze komentarze użytkowników (szczególnie z Polski) wyraźnie pokazują, że nie wszyscy są zadowoleni z wyborów pracowników EA Sports. Wiele osób domaga się in-forma dla Krzysztofa Piątka, który robi furorę w swoim debiutanckim sezonie w Serie A. Patrząc obiektywnie, bramka zdobyta przez Polaka w poprzedniej kolejce ma się nijak do osiągnięć wyróżnionych zawodników. Warto przypomnieć, że w poprzedniej Drużynie Tygodnia gościliśmy innego rodaka - Jakuba Sobiecha, który błysnął formą po powrocie do Ekstraklasy. Wszystkie karty, zarówno z obecnej TOTW oraz dwóch poprzednich, możemy dostać w trybie FIFA Ultimate Team. Z tym, że piłkarzy wyróżnionych w poprzednich kolejkach zdobędziemy tylko na rynku transferowym - tym bardziej warto zapolować na unikaty.

 1. Oficjalna strona internetowa gry FIFA 19
 2. Wymagania sprzętowe gry FIFA 19