filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 listopada 2023, 09:55

Finałowy cliffhanger z Gen V może nie być tym, czym się wydaje. Serialowy Andre ma intrygującą teorię

Odtwórca roli Andre Andresona z Gen V ma teorię dotyczącą finału pierwszego sezonu. Część głównych bohaterów trafiła do bliżej nieokreślonego miejsca, ale aktor ma pewne podejrzenia, gdzie się znajdują.

Źródło fot. Gen V; Craig Rosenberg, Evan Goldberg i Eric Kripke; Amazon Prime Video; 2023
i

W ostatnich sekundach finałowego epizodu Gen V widzowie mogli zobaczyć, jak Marie, Jordan, Emma oraz Andre znajdują się w nieokreślonym pomieszczeniu bez okien oraz drzwi. Postacie mają na sobie szpitalne stroje, a łóżka również wyposażone w medyczne urządzenia. Serial nie dostarczył odpowiedzi na to, gdzie czwórka bohaterów się znalazła.

Portretujący Andre Chance Perdomo ma własną teorię, którą podzielił się z fanami. Jego zdaniem czwórka postaci trafiła do miejsca pod wieżą Siódemki. W trzecim sezonie The Boys przez jakiś czas przetrzymywano tam Queen Maeve (vide Variety):

Wydaje mi się, że to było w ostatnim sezonie The Boys. Queen Maeve była uwięziona w podobnym miejscu, chyba też było całe białe. Według mnie to możliwe, że pod ziemią, pod wieżą Siódemki, znajduje się cały kompleks takich cel. Taką mam nadzieję, bo to daje szanse na epicką scenę ucieczki. Być może musielibyśmy poprosić o pomoc pana Billy'ego Butchera. Czy to nie byłoby świetne?

Teoria aktora jest ciekawa, ale nie wiemy, kiedy i czy znajdzie potwierdzenie. Pierwszy sezon Gen V stanowił wprowadzenie do czwartej serii The Boys i na razie nie ujawniono, czy bohaterowie spin-offu będą mieli swój debiut w głównej superbohaterskiej produkcji. Na pewno są istotnym elementem w intrydze, która właśnie się zaczyna.

Gen V okazało się dla Amazona ogromnym sukcesem i jeszcze przed finałem serialu pojawiła się informacja o przedłużeniu produkcji o kolejny sezon. To gwarantuje, że przynajmniej część głównej obsady spin-offu zostanie z nami na dłużej, a białe pomieszczenie z pewnością nie będzie jedyną tajemnicą, jaka doczeka się rozwinięcia.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem.

więcej