Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 sierpnia 2021, 16:15

autor: Patryk Łukasz Kubiak

Finał 5. sezonu Ricka i Morty'ego będzie wyjątkowy, ale trochę na niego poczekamy

Twórcy Ricka i Morty’ego potwierdzili, że finał piątego sezonu nadejdzie dopiero za miesiąc. Jednocześnie opublikowali zapowiedź tego, co czeka nas w specjalnym, godzinnym show.

Finał piątego sezonu Ricka i Morty’ego nadejdzie dopiero w przyszłym miesiącu. W zeszłym tygodniu wyemitowany został ósmy odcinek tej serii przygód ekscentrycznego duetu. Jeśli po jego seansie mieliście ogromną ochotę, by przekonać się, gdzie ta karuzela absurdu się zatrzyma, to musicie uzbroić się w cierpliwość. Odpowiedzialne za produkcję studio Adult Swim potwierdziło, że dwa ostatnie odcinki będą miały światową premierę dopiero 5 września. Jednocześnie będzie to tak naprawdę jeden godzinny obraz.

By nasycić rozbuchane oczekiwania miłośników kreskówki, twórcy opublikowali zwiastun tego, co ma nadejść w finale. I choć teaser wygląda jak zapowiedź każdego poprzedniego odcinka, a piąty sezon – w opinii większości odbiorców – nie trzyma tak wysokiego poziomu jak pierwsze serie, to i tak warto przekonać się, co czeka na końcu obecnego rozdziału perypetii szalonego naukowca i jego wnuczka.

Mimo że fani poczekają niemal miesiąc na zakończenie piątego sezonu, to jest czego wypatrywać. Na polską wersję platformy HBO GO ostatnie odcinki trafią prawdopodobnie dzień po debiucie w Stanach Zjednoczonych, czyli 6 września.

  1. Nie dla dzieci – najlepsze kreskówki dla dorosłych na Netfliksie
  2. Nowy sezon serialu Rick i Morty będziemy mogli obejrzeć tylko na HBO GO