Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 lutego 2023, 15:35

Figurki z Cyberpunka, He-Mana i Marvela w wyprzedaży Amazon.pl

Licencjonowane figurki z filmów i gier znalazły się na wyprzedaży na Amazon.pl. W wyjątkowo niskich cenach można zdobyć gadżety związane z Cyberpunkiem 2077, Toy Story, Marvelem oraz He-Manem.

Źródło fot. Dark Horse: Materiały promocyjne.
i

Tym razem Amazon.pl ma ciekawą propozycję dla osób, które lubią kolekcjonować figurki lub szukają odpowiedniego prezentu dla kogoś bliskiego. Na pewno każda z nich będzie świetnie prezentowała się na biurku lub półce i stanie się ozdobą pokoju. Chyba że ktoś preferuje starcia pomiędzy bohaterami – wtedy taka możliwość również istnieje. Coś dla siebie znajdą gracze, fani komiksów oraz innych fantastycznych światów.

Figurki na Amazon.pl

Jackie Welles z Cyberpunka 2077

Figurki z Cyberpunka, He-Mana i Marvela w wyprzedaży Amazon.pl - ilustracja #1

Przyjaciel i towarzysz V z Cyberpunka 2077 był jedną z barwniejszych postaci w całej grze. Dla byłego członka Valentinos najważniejsi byli najbliżsi ludzie – rodzina oraz przyjaciele. Specjalna figurka bohatera może bronić twojego stanowiska komputerowego. Szczegółowo wykonany model wiernie odwzorowuje cyfrowy oryginał. Figurkowy Jackie Welles ma dwa pistolety w dłoniach i zdecydowanie nie zawaha się ich użyć, gdy w grę wchodzi walka o wszystko. Teraz na Amazon.pl model jest dostępny za 173,01 zł.

Kup figurkę Jackiego Wellesa za 173,01 zł

Pozostałe okazje na figurki na Amazon.pl

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej