Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 grudnia 2019, 14:22

autor: Czarny Wilk

Figurki Funko POP! od 9 grudnia w Lidlu

Już za kilka dni w asortymencie sklepów marki Lidl znajdą się figurki z takich gier, filmów i seriali jak Crash Bandicoot, Avengers, Gra o tron, Jak wytresować smoka czy Kraina lodu.

Sieć Lidl przygotowała miłą niespodziankę dla fanów popkultury. Od 9 grudnia w asortymencie sklepów tej marki znajdą się figurki z serii Funko POP!. W sumie do wyboru będzie 16 figurek w cenie 49,99 zł jedna. W ofercie znajdziemy postacie zarówno z gier, jak i filmów czy seriali. Pojawią się m.in. Crash Bandicoot, bohaterowie Krainy Lodu, postacie z Gry o tron czy superbohaterowie z filmów Marvela.

Dobór postaci jest dość różnorodny i każdy fan popkultury powinien znaleźć coś dla siebie. - Figurki Funko POP! od 9 grudnia w Lidlu - wiadomość - 2019-12-05
Dobór postaci jest dość różnorodny i każdy fan popkultury powinien znaleźć coś dla siebie.

Pełna lista dostępnych figurek prezentuje się następująco:

 1. Crash Bandicoot
 2. Elsa (Kraina Lodu)
 3. Anna (Kraina Lodu)
 4. Olaf (Kraina Lodu)
 5. Sven (Kraina Lodu)
 6. Rey (Gwiezdne wojny)
 7. Kylo Ren (Gwiezdne wojny)
 8. Tony Stark (Avengers)
 9. Thor (Avengers)
 10. Thanos (Avengers)
 11. Spider-Man
 12. Harry Potter
 13. Albus Dumbledore (Harry Potter)
 14. Jon Snow (Gra o tron)
 15. Daenerys (Gra o tron)
 16. Szczerbate (Jak wytresować smoka)

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.