Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2024, 22:50

Fantastyczny city builder z 97% pozytywnych opinii na Steam jest o krok od premiery wersji 1.0. Songs of Syx po raz pierwszy kupicie nieco taniej

W ramach promocji na GOG-u w rekordowo niskiej cenie dostępna jest gra strategiczna Songs of Syx. To niezwykle chwalony city builder, który jest na ostatniej prostej do opuszczenia wczesnego dostępu.

Źródło fot. Gamatron AB.
i

Na GOG-u w bardzo atrakcyjnej cenie można obecnie nabyć grę strategiczną Songs of Syx. Jest to niezwykle chwalony, utrzymany w klimacie fantasy city builder, który zadebiutował we wczesnym dostępie w 2020 r.

Nadchodząca ogromna aktualizacja V66 – związane z nią szczegóły znajdziecie tutajma być ostatnią przed premierą wersji 1.0. Oznacza to, że nadszedł świetny moment, by zainteresować się tym tytułem (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście). Jeśli zaś chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, polecam obejrzeć świeżutki materiał youtubera o pseudonimie SsethTzeentach (poniżej).

W ramach promocji na GOG-u ową produkcję nabędziecie za 71,99 zł. Co ciekawe, jest to dopiero pierwsza przecena w ponad trzyletniej historii Song of Syx. Oferta obowiązuje do 1 maja 2024 r. do godz. 23:59 polskiego czasu. Możecie z niej skorzystać, klikając w poniższy przycisk.

Jeśli preferujecie wersję Steam, do 23 kwietnia ją również zakupicie o 20% taniej – za 91,99 zł (zamiast standardowych 114,99 zł; na platformie firmy Valve produkcja jest nieco droższa niż na GOG-u). Co więcej, przed sięgnięciem po portfel możecie tam sprawdzić demo gry.

Songs of Syx za 71,99 zł na GOG-u

Songs of Syx za 91,99 zł na Steamie

Songs of Syx – podstawowe informacje

  1. Rekordowo niska cena: tak
  2. Data premiery na PC: nieznana (gra zadebiutowała we wczesnym dostępie 21 września 2020 r.)
  3. Odsetek pozytywnych recenzji na Steamie: 97% (na podstawie prawie 3700 opinii)
  4. Średnia ocen na GOG-u: 4,5 / 5
  5. Przeciętny czas ukończenia (via HowLongToBeat.com): 50 godzin
  6. Wersja językowa: angielska
  7. Rozmiar na dysku: 300 MB

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej