Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 maja 2022, 11:32

autor: Ania Orzech

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a od dziś na HBO Max

HBO Max dotrzymuje obietnicy i wprowadza kolejny głośny tytuł. Dziś w katalogu platformy pojawiły się Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a.

Warner Bros./materiały promocyjne

Niedawno do HBO Max zawitał film The Batman, który pojawił się tam zaledwie kilka tygodni po premierze kinowej. Dzięki temu subskrybenci mogli utwierdzić się w przekonaniu, iż platforma zapewni dostęp do najnowszych hitów krótko po ich kinowym debiucie. Od dziś w HBO Max możemy oglądać kolejny głośny tytuł.

Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a w HBO Max

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a to kolejna przygoda, która toczy się w świecie magii stworzonym przez J.K. Rowling. Film początkowo miał zadebiutować w 2020 roku, ale pandemia oraz sprawa sądowa Johnny’ego Deppa opóźniły to wydarzenie. Warto też dodać, że aktor został zastąpiony w produkcji przez Madsa Mikkelsena.

Dziś (to jest 30 maja 2022) hit od wytwórni Warner Bros. zawitał do HBO Max. Film w polskich kinach zadebiutował 7 kwietnia 2022 roku. Łatwo więc obliczyć, że aby legalnie obejrzeć najnowszą produkcje z uniwersum Harry’ego Pottera na małym ekranie, wystarczyło zaczekać niecałe dwa miesiące.

HBO Max kupisz tutaj

Premierowa emisja na antenie HBO zaplanowana została na 19 czerwca na godzinę 20:10.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.