Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 czerwca 2022, 09:20

autor: Edyta Jastrzębska

Dziś premiera Disney Plus w Polsce

Disney+ debiutuje dziś w Polsce ze swoją bogatą oferta, w której znajdziecie m.in. produkcje Marvela, Star Wars, Disneya i Pixara. Postaraliśmy się zebrać w jednym miejscu wszystko, co musisz wiedzieć na start streamingowego giganta w naszym kraju.

Źródło: Disney+

Dziś, czyli 14 czerwca, w Polsce startuje nowa platforma streamingowa – Disney+. Długo wyczekiwany gigant wreszcie wkracza do naszego kraju ze swoją bogatą ofertą, w której znajdują się produkcje spod szyldu Disneya, Pixara, Marvela, Star Wars, National Geographic i Star.

Użytkownicy, którzy zapisali się do wcześniejszej oferty promocyjnej na start, mogą już z niej skorzystać i wykupić roczną subskrypcję za 229,99 zł (12 miesięcy w cenie 8) lub wstrzymać się z tym najpóźniej do 26 czerwca 2022 roku. Pozostali zainteresowani dostępem do biblioteki Disney+ mogą wykupić miesięczny plan za 28,99 zł lub roczny za 289,90 zł (12 miesięcy w cenie 10).

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.