Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 maja 2018, 09:22

autor: Aquma

Drugi trailer filmu Ant-Man i Osa

W sieci pojawił się kolejny zwiastun nadchodzącej produkcji należącej do Marvel Cinematic Universe – Ant-Man and the Wasp.

Ant-Man powróci w tym roku na ekrany kin. - Drugi trailer filmu Ant-Man i Osa - wiadomość - 2018-05-02
Ant-Man powróci w tym roku na ekrany kin.

Na kanale YouTube Marvel Canada można zobaczyć najnowszy, przeszło dwuminutowy zwiastun nadciągającego filmu Ant-Man i Osa (ang. Ant-Man and The Wasp). Możemy na nim zobaczyć sporo emocjonujących scen z udziałem obydwojga tytułowych bohaterów. Typowo dla Ant-Mana, filmik kipi też szalonym humorem, który powinien trafić do odbiorców w każdej grupie wiekowej. Zresztą, zobaczcie sami.

Ant-Man i Osa to kontynuacja dobrze przyjętego Ant-Mana z 2015 roku. Akcja filmu toczy się pomiędzy wydarzeniami z Kapitana Ameryki: Wojny Bohaterów i Avengers: Wojny bez granic. W związku z konsekwencjami wyborów dokonanych przez niego w pierwszym z wymienionych obrazów, Scott Lang / Ant-Man (w tej roli Paul Rudd) jest objęty aresztem domowym i stara się pogodzić ze sobą wychowywanie córki i odpowiedzialność, jaka spoczywa na nim jako superbohaterze. Sytuacja komplikuje się, gdy wynalazca (i pierwszy Ant-Man) Hank Pym (w tej roli Michael Douglas) i jego córka Hope van Dyne (Evangeline Lilly) zwracają się do Scotta z nowym, niebezpiecznym zadaniem.

W filmie zobaczymy także m.in. Hannę John-Kamen (wcielającą się w Ducha), Michaela Penę (Luis), Davida Dastmalchiana (Kurt), T.I. (Dave), Randalla Parka (Jimmy Woo), Judy Greer (Maggie Lang), Abby Ryder Forston (Cassie Lang) i Roba Archera (Knox). Reżyserią zajmuje się znany z pierwszej części Ant-Mana Peyton Reed, zaś za scenariusz odpowiadają Andrew Barrer (Haunt), Gabriel Ferrari (Haunt, Holidays), Chris McKenna (Community, Spider-Man: Homecoming), Erik Sommers (Spider-Man: Homecoming, Jumanji: Przygoda w dżungli) oraz Paul Rudd. Zdjęcia do filmu są dziełem Dante Spinnotiego (Traffik, Opowieści z Narni: Podróż Wędrowca do Świtu), a muzykę stworzył Christophe Beck (Kraina Lodu, Kac Vegas, Buffy: Postrach wampirów).

Ant-Man i Osa trafi do kin 5 lipca.

  1. Marvel – strona oficjalna
  2. Avengers Wojna bez granic z najlepszym otwarciem w historii kina